MICE 250 m pod ziemią

Kopalnia Soli Bochnia to najstarsza w Polsce kopalnia soli kamiennej, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To miejsce gdzie termin MICE nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Czytaj więcej

Eventy w teatralnej oprawie

Na początku wszystko wygląda jak typowa gala firmowa. Czerwony dywan pod stopami, elegancki korytarz, konsjerż i welcome drink. Jednak już od foyer czeka na nas przestrzeń przenosząca do magicznego,  teatralno-klubowego świata pełnego barw i kolorów.

Czytaj więcej

Branża hotelowa na fali wznoszącej. Czy czeka spowolnienie?

Hotele w Polsce nie narzekają na brak klientów. Duża w tym zasługa branży MICE, która obok turystyki indywidualnej silnie napędza koniunkturę w tym sektorze. W efekcie nad Wisłą powstaje  coraz więcej nowych obiektów. To dobra wiadomość. Zła jest taka, że hossa nigdy nie trwa wiecznie, a pierwsze symptomy spowolnienia zaczynają być już widoczne. 

Czytaj więcej

Kopalnia Soli „Wieliczka”

Odwiedzana przez miliony gości z całego świata Kopalnia Soli „Wieliczka” to nie tylko jedna z największych atrakcji turystycznych w Polsce, ale również eventowe venue. Oryginalne oraz bardzo funkcjonalne.

Czytaj więcej

Hotelarze dostosowują się do zmian

Branża hotelowa ma się w Polsce dobrze. Duża w tym zasługa turystów biznesowych, którzy napędzają koniunkturę.To m.in. dzięki nim nowe obiekty powstają nie tylko w głównych ośrodkach, ale także w mniejszych miejscowościach. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów MICE hotelarze wprowadzają też nowości w swoim portfolio.

Czytaj więcej