Okiem Eksperta: Reputation Management 

Za każdym razem gdy słyszę, że prowadzenie hotelu to nic wielkiego, chce mi się śmiać. Nieznajomość tematu poraża. Nie chodzi przecież tylko o utrzymanie czystości w pokojach, zapewnienie odpowiedniej obsługi w recepcji, barze czy restauracji. Należy również pamiętać o działaniach marketingowych, aktywnościach prowadzonych online oraz zadbać o to, co piszą o nas portale społecznościowe. 

Czytaj więcej

Vienna House Mokotow Warsaw

Największa austriacka grupa hotelowa Vienna House otwiera swój szósty obiekt  w Polsce. Położony w warszawskim centrum biznesowym na Służewcu Vienna House Mokotow Warsaw wyróżnia awangardowa architektura oraz oryginalny wystrój wnętrz. Wszystko to tworzy ciekawe możliwości dla organizatorów wydarzeń.

Czytaj więcej

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane

Otoczony górską przyrodą i pięknymi podhalańskimi krajobrazami  luksusowy hotel na malowniczej Polanie Szymoszkowej to doskonałe  miejsce nie tylko na wypoczynek, ale też organizację szkoleń,  kongresów i innych wydarzeń biznesowych.

Czytaj więcej

Renaissance Warsaw Airport Hotel

#RENMeetings to nowa forma organizacji spotkań biznesowych proponowana przez hotele marki Renaissance. Dlaczego warto się nią zainteresować i na czym dokładnie ona polega? Tego dowiedzą się klienci pięciogwiazdkowego Renaissance Warsaw Airport.

Czytaj więcej

Okiem Eksperta: Luksusowa gościnność

Chciałbym polecić pozycję książkową, która powinna pojawić się u każdej osoby pracującej w naszej branży. Poświęcona jest luksusowej gościnności. „A WEALTH OF INSIGHT: The World's Best Luxury Hoteliers on Leadership, Management, and the Future of 5-Star Hospitality”.

Czytaj więcej