Fot. Materiały prasowe

Awans w VES

przez Think MICE

Dominika Borawska objęła stanowisko dyrektora ds. produkcji eventowych w VES. 

Awans w VES. Z dniem 1 stycznia br. Dominika Borawska objęła nowo powstałe stanowisko – dyrektora ds. produkcji eventowych. Do nowych zadań Dominiki należeć będzie m.in. nadzorowanie całego procesu produkcji eventów powierzonych spółce tak, aby zmaksymalizować jego efektywność oraz zoptymalizować współpracę między działami koordynacji i handlu. Ponadto do zadań Dominiki Borawskiej należeć będzie współpraca i wspieranie działań wizerunkowych spółki, jak również współtworzenie jej długofalowej strategii rozwoju. Niezmiennie w ramach swoich kompetencji Dominika odpowiadać będzie za prowadzenie projektów eventowych oraz współpracę z kluczowymi Klientami spółki.

Dominika Borowska z firmą VES związana jest od 2015 r. Spędzony w spółce czas to dla niej  jednocześnie czas wzmożonej nauki, poznawania technologii i jej technicznych aspektów, ale także jej  kreatywnego wykorzystania, dzięki czemu dziś jest partnerem w tworzeniu nowatorskich i niepowtarzalnych koncepcji eventowych. – To właśnie doświadczenie ostatnich lat sprawiło, że dziś Dominika, w pełni przygotowana, staje przed nowym wyzwaniem, jakim jest nadzorowanie procesu produkcji eventowych, wpływanie na rozwój i edukację project managerów, usprawnienie komunikacji pomiędzy działami w spółce oraz współtworzenie platformy livecreation (www.livecreation.pl) mającej na celu zwiększenie świadomości w kreatywnym wykorzystaniu dostępnych technologii – mówi Iwona Czarnata, dyrektor zarządzająca VES.

Dominika Borowska tylko w minionym roku odpowiadała za realizację ponad 150 eventów wśród których znalazły się m.in.: „impreza roku 2017” – The World Games 2017, trasa koncertowa Męskie Granie 2017, Gala PGE Ekstraliga, Orlen Warsaw Marathon, Gala Outsourcing Stars. Dbała również o oprawę multimedialną wydarzeń komercyjnych dla takich marek jak: Apart, L'Oreal czy też  Xbox.

Źródło: materiały prasowe