Fot. Materiały prasowe

Awanse w grupie Polski Holding Hotelowy

przez Think MICE

Z początkiem lipca br. funkcję dyrektorki Golden Tulip Gdańsk Residence oraz dyrektorki operacyjnej w regionie północnym w Polskim Holdingu Hotelowym (PHH) objęła Dominika Romel, dotychczasowa dyrektorka Hampton By Hilton Gdańsk Airport. Natomiast stery w Gdańskim Hamptonie przejęła Katarzyna Wieleba, dotychczasowa zastępczyni dyrektora hotelu. W Holiday Inn Express Rzeszów Airport Hotel nowym dyrektorem został Piotr Meisel.


Dominika Romel jest związana z PHH od 2018 roku. W okresie 2019-2024 pełniła funkcję dyrektorki hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport. Jest absolwentką technikum hotelarskiego oraz magistrem turystyki i rekreacji. 

Katarzyna Wieleba jest magistrem Turystyki i Hotelarstwa Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa. W branży hotelarskiej pracuje od 18 lat. Z PHH związana od 2019 roku, gdzie do 2024 roku pełniła funkcję zastępczyni dyrektora w Hampton by Hilton Gdańsk Airport.

Piotr Meisel jest absolwentem Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Z branżą związał się blisko 30 lat temu, stawiając pierwsze kroki w sieci Marriott International. Przez lata zdobywał doświadczenie operacyjne oraz managerskie w hotelach na południu Polski. Od ponad 10 lat pracuje także jako szkoleniowiec i doradca dla firm sektora HoReCa.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK