Fot. Materiały prasowe

Nowa dyrektor Aiden by Best Western w Łodzi

przez Think MICE

Z początkiem kwietnia br. funkcję dyrektora pierwszego w Polsce Aiden by Best Western w Łodzi objęła Barbara Tomaszewska, dotychczasowa zastępczyni dyrektora w Golden Tulip Gdańsk Residence.

– Cieszymy się, że dzięki wewnętrznym awansom dajemy możliwość rozwoju naszym wieloletnim pracownikom w grupie PHH. Przed nami wiele nowych wyzwań, dlatego tym bardziej pozytywne jest to, że nasz zespół cały czas się umacnia, a hotelarze z tak ogromnym  doświadczeniem wspierają rozwój naszej firmy. Jestem przekonana, że tak wysokiej klasy hotelarz przyczyni się do sukcesu powstającego w Polsce hotelu Aiden by Best Western w Łodzi – powiedziała Aneta Wodyk, prezes PHH Hotele.

Barbara Tomaszewska to absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz SGH Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związana jest od 2013 roku, pracując jako koordynator ds. administracji, a następnie jako F&B manager w nowopowstałym Hampton By Hilton Gdańsk Airport. Następnie, od 2019 roku przez kolejnych pięć lat pełniła funkcję zastępcy dyrektora Golden Tulip Gdańsk Residence. Od kwietnia br. powierzono jej funkcję dyrektora Aiden by Best Western w Łodzi, spółki PHH Hotele wchodzącej w skład Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego.

– Po pięciu latach fantastycznej pracy na stanowisku zastępcy dyrektora w Golden Tulip Gdańsk Residence postanowiłam podjąć nowe wyzwanie i rozpocząć przygodę w Łodzi przy otwarciu pierwszego w Polsce hotelu pod szyldem Aiden by Best Western. Dziękuję za wsparcie jakie otrzymałam podczas dotychczasowej współpracy i szansę na dalszy rozwój w strukturach Grupy PHH. Z niecierpliwością oczekuję dnia, kiedy pokażemy nową jakość i wprowadzimy unikalną markę na mapie miasta Łódź – powiedziała Barbara Tomaszewska.  

Aiden By Best Western Łódź (dawniej hotel Reymont) jest położony w centrum Łodzi, w pobliżu Manufaktury. Ma być kameralnym hotelem butikowym z 61 pokojami, restauracją oraz barem. Otwarcie hotelu planowane jest w drugiej połowie br.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK