Fot. Materiały prasowe

Awanse w agencji Imagine Nation

przez Think MICE

Barbara Czarniawska i Paulina Karpińska awansują w agencji Imagine Nation. Pierwsza z nich obejmuje stanowisko team head, natomiast druga senior project managera.

Barbara Czarniawska kieruje jednym z trzech zespołów klienckich w strukturze agencji i jej zadaniem jest rozwój, rozbudowa zespołu i pozyskanie nowych klientów. Z Imagine Nation związana od prawie ośmiu lat. Przeszła tam wszystkie szczeble event managerskie, od juniora, przez project managera, do stanowiska seniorskiego. Obecnie pracuje głównie dla GFT, Orange, Lyreco i Boston Consulting Group. Wcześniej pracowała dla klientów z branży farmaceutycznej w agencji Batumi oraz w Stowarzyszeniu Branży Eventowej (SBE). Ukończyła event management w Szkole Mistrzów Reklamy, jest magistrem psychologii sądowej i penitencjarnej UKSW.

Z kolei Paulina Karpińska zajmuje się kompleksową obsługą wydarzeń – od briefu, przez ofertę, kosztorysowanie, realizację, po rozliczenie. Aktualnie, w nowo powstałym zespole new businessowym współtworzy oferty dla klientów z różnych obszarów. W Imagine Nation przez ostatnie dwa lata pracowała w zespole dedykowanym obsłudze Philip Morris Polska, realizując i współrealizując wydarzenia wewnętrzne (konferencje, integracje, szkolenia, warsztaty, kolacje) i zewnętrzne (współtworzenie stref festiwalowych i premier produktowych, koordynacja działań w brand retailu) w formie stacjonarnej i online. Wcześniej przez ponad sześć lat organizowała konferencje medyczne i eventy dla branży farmaceutycznej, przede wszystkim dla medycznych towarzystw naukowych oraz dla firm działających w obszarach chorób zakaźnych, diabetologii czy hematologii. Z wykształcenia jest prawniczką, ukończyła prawo na UW.
 
Źródło: materiały prasowe, oprac. MK