Fot. Materiały prasowe

Joanna Szpak w Arche Nałęczów Sanatorium Milicyjne

przez Think MICE

Joanna Szpak dołączyła do zespołu Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne. W hotelu jest osobą odpowiedzialną za działania sprzedażowe i marketingowe. 

Szpak ukończyła prawo administracyjne na UMCS w Lublinie oraz ekonomię społeczną w krakowskiej Akademii Ekonomicznej. W branży hotelarskiej działa od ponad 10 lat. Karierę zaczynała od pracy w dziale recepcji w ODK. Przez kolejne 14 lat związana była z Hotelem Arłamów, gdzie przeszła drogę od recepcji, poprzez dział sprzedaży i marketingu, aż do działu księgowości. 

– Będę odpowiedzialna za rozwijanie i realizowanie strategii sprzedażowej oraz marketingowej. Moje pozostałe zadania będą obejmować nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z organizatorami eventów, optymalizację procesów sprzedażowych oraz monitorowanie wyników sprzedaży. Bardzo cieszę się z ponownej możliwości otwarcia obiektu hotelowego, który będzie dysponować dużą bazą noclegową i konferencyjną – powiedziała Joanna Szpak. 

– Cieszymy się z powiększenia zespołu o tak kompetentną osobę. Szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i marketingowe, znajomość zasad revenue managementu znacznie wzbogacą naszą ofertę i pomogą nam w dotarciu do przyszłych gości i kontrahentów – skomentowała Linda Terzić, kierowniczka sprzedaży i marketingu w Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne. – Jesteśmy przekonani, że Joanna Szpak wniesie wiele nowych pomysłów, które pozwolą nam rozwinąć naszą działalność na jeszcze wyższy poziom. Cieszę się że po prawie 10 latach spotykamy się ponownie przy kolejnej wspólnej inwestycji hotelowej, którą będziemy razem otwierać – dodał Artur Trukawiński, dyrektor Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne.

Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne to kolejny obiekt Grupy Arche, którego otwarcie plonowane jest na koniec drugiego kwartału br. Hotel będzie dysponować 308 pokojami, przestrzenią konferencyjną o powierzchni ponad 1 tys. mkw., restauracją, dwoma barami, częścią spa, wellness, basenem oraz częścią rehabilitacyjną.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK