Fot. Materiały prasowe

Aniela Radomska na stanowisku head of lifestyle w Imagine Nation

przez Think MICE

W agencji Imagine Nation powstał dział Lifestyle, na czele którego stanęła Aniela Radomska – Kreatywna Roku Branży Eventowej 2021.

Dział Lifestyle w Imagine Nation powstał w odpowiedzi na potrzeby marek i marketerów. – Klienci widzą, że event to już nie tylko opowieść o pozycjonowaniu i cechach produktu. Celem staje się budowanie wiarygodnej społeczności wokół marki. Dlatego jeszcze bardziej rośnie potrzeba uchwycenia nieprzekłamanego, autentycznego punktu widzenia grupy docelowej i jej stylu życia. Dzisiaj event jest nośnikiem i kontekstem, okazją do budowania szerszej opowieści w sieci. Zasięgów eventu nie mierzy się już ilością osób obecnych na wydarzeniu, a ilością udostępnień i relacji w social mediach – mówią przedstawiciele Imagine Nation.

Kierująca działem Lifestyle Aniela Radomska doświadczenie zawodowe zdobywała na rynku polskim i brytyjskim. – Wszystkie od zawsze krążyły gdzieś́ wokół muzyki, eventów i koordynowania przeróżnych projektów wizualnych. Wczesna młodość spędzona w redakcji lifestyle’owego magazynu HIRO, a później odważniejsze wypłynięcie na (lub za) szerokie wody. W Wielkiej Brytanii ukończyłam kierunek TV & Live Events Production na LCC, University Of The Arts London. Tam też przyszedł czas na staże podczas studiów spędzone za kulisami pokazów mody w ramach London Fashion Week. Kolejny etap, to praca przy dwóch formatach festiwali: Boardmasters i Nass Festival. Po powrocie do Polski kilka lat spędziłam w managemencie muzycznym, przy kreatywnej pracy z artystami. Od 2020 roku piszę kreatywne scenariusze wspólnie z Imagine Nation – powiedziała Aniela Radomska.

Imagine Nation jest jedną z wiodących agencji eventowych, działającą na rynku od 13 lat. Jej osiągnięcia były wielokrotnie nagradzane w konkursach branżowych: Effie, Kreatura, Golden Arrow, MP Power Awards. Imagine Nation należy do Klubu Agencji Eventowych SAR, IAA oraz Pracodawcy RP. Jest częścią IF Nation Group.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK