Fot. Materiały prasowe

Nowy dyrektor generalny hotelu Radisson Blu w Ostródzie

przez Think MICE

Stanowisko dyrektora generalnego hotelu Radisson Blu Resort & Conference Center w Ostródzie objął Michał Grobelny.

Michał Grobelny posiada ponad 20-letnie doświadczenie pracy w branży hotelarskiej. Swoją karierę rozpoczął w 2002 roku w hotelu Radisson SAS Warszawa (obecnie to flagowy obiekt sieci – Radisson Collection na ul. Grzybowskiej). Pracował tam jako food & beverage manager. W kolejnych latach na tym samym stanowisku pojawił się w hotelu sieci we Wrocławiu i w 2012 roku jako food & drinks manager w Radisson Blu Sobieski w Warszawie. Doświadczenie z posadą dyrektora generalnego zbierał na przestrzeni ostatnich 10 lat, kiedy zarządzał różnymi obiektami Radisson Hotel Group w Rosji. Teraz wrócił do Polski, aby podjąć się nowych wyzwań w Ostródzie.

– Niedawno otwarty Radisson Blu Resort w Ostródzie jest wyjątkowym obiektem na mapie Mazur. Cieszę się, że po kilku latach pracy za granicą, mam okazję wrócić do Polski i prowadzić świeży obiekt sieci Radisson Hotel Group. Hotelarstwo w Polsce zawsze było na wysokim poziomie, dlatego wraz z moim zespołem, chcemy kontynuować tę tradycję oraz ze zrozumieniem wsłuchiwać się w potrzeby naszych gości – powiedział Michał Grobelny.

Michał Grobelny jest absolwentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł licencjata. Studia magisterskie ukończył w 2007 roku na Wyższej Szkole Zarządzania Turystyką, również w Warszawie. W wolnym czasie uwielbia podróżować i odkrywać nowe kultury oraz kraje.
W Radisson Blu Resort & Conference Center Ostróda Mazury znajduje się 238 pokoi i 16 sal konferencyjnych, mogących pomieścić do tysiąca osób.  

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK