Fot. Materiały prasowe

Zmiany w zarządzie WorkTrips.com

przez Think MICE

WorkTrips.com (dawniej Hotailors) – firma, oferująca dostęp do platformy do zarządzania podróżami służbowymi – podjęła decyzję o zmianach w zarządzie spółki.

Wspólnicy spółki uznali, że nowe potrzeby firmy i wyzwania rynkowe wymagają nowego spojrzenia na rozwój WorkTrips.com. Najważniejsze kierunki rozwoju to teraz ekspansja, jak i rozwój technologii. Z tego powodu spółką zarządzać będą Michał Szeksztełło i Maciej Stopierzyński. Obaj są współzałożycielami start-upu, a jednocześnie ich kompetencje i doświadczenie odpowiadają na zmieniające się potrzeby. Dotychczasowy prezes spółki, Filip Błoch ustąpił z zajmowanego stanowiska.
Maciej Stopierzyński to założyciel software house’u, w którym aktywnie tworzył rozwiązania IT dla czołowych marek z wielu branż. Prowadził go przez 11 lat, zarządzając dużymi zespołami programistycznymi, poszerzając swoją wiedzę technologiczną i biznesową. Skupia się na rozwiązywaniu realnych problemów biznesowych, zaspokajających realne potrzeby klientów.

Michał Szeksztełło karierę zawodową rozpoczął jeszcze w trakcie studiów, kiedy to pracował w dziale sprzedaży dużej firmy telekomunikacyjnej. Wielokrotnie został uznany za topowego kierownika ds. klientów B2B. Jego doświadczenie sprzedażowe pomogło zdobyć WorkTrips.com pierwszych klientów korporacyjnych – Google & Vodafone.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK