Fot. Materiały prasowe

Nowy dyrektor gastronomii MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

przez Think MICE

Marek Pruśniewski został nowym dyrektorem gastronomii w Mazurkas Catering 360°oraz MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel.

Pruśniewski będzie teraz uczestniczył w tworzeniu i realizacji strategii rozwoju firmy w obszarze działalności cateringowej w branży MICE. Do jego obowiązków będzie należała m.in. realizacja planów budżetowych, kontrola kosztów i jakości usług, współtworzenie budżetu oraz nadzór nad jego realizacją w zakresie sprzedaży, zarządzanie zespołem obsługującym realizacje cateringowe oraz wydarzenia odbywające się w MCC Mazurkas, budowanie relacji z dostawcami oraz optymalizacja polityki zakupowej firmy.

Marek Pruśniewski z branżą gastronomiczną związany jest nieprzerwalnie od 26 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał od podstaw w różnych obszarach HoReCa – pracował m.in. jako kierownik restauracji, kierownik gastronomii, dyrektor marketingu, F&B outlet manager w takich obiektach jak: Warsaw Marriott Hotel, Centrum Finansowe Puławska,  MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel oraz Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK