Fot. Materiały prasowe

Nowi dyrektorzy trzech hoteli Grupy Arche

przez Think MICE

W wyniku wewnętrznego awansu Roksana Michalczyk-Kulmatycka została dyrektorką hotelu Cukrownia Żnin, Klaudia Romanowicz Pałacu i Folwarku Łochów, a Edyta Kołodziejczyk hotelu Koszary Arche w Górze Kalwarii.

Roksana Michalczyk-Kulmatycka z branżą hotelarską związana jest od 15 lat. Ukończyła studia z zakresu zarządzania w hotelarstwie i gastronomii, a swoje doświadczenie zawodowe rozwijała w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie prowadziła kilka obiektów hotelarskich oraz agencję eventową. Z Cukrownią Żnin związana jest od samego początku. Po otwarciu tego obiektu pełniła w nim funkcję kierownika sprzedaży, a następnie dyrektora operacyjnego.

Klaudia Romanowicz karierę hotelarską rozpoczęła w hotelu Nosselia. Doświadczenie zdobywała zajmując najpierw stanowisko specjalisty ds. sprzedaży w segmencie klienta biznesowego, aż w końcu została event managerką, realizującą wydarzenia nawet dla 5 tys. osób. Zarządzała obiektem eventowym Villa Omnia, posiada także 10-letnie doświadczenie w branży weddingowej. W 2018 roku związała się z warszawskim Stixx Bar&Grill, gdzie awansowała na sales department managera. Na początku 2022 roku rozpoczęła współpracę z Pałacem i Folwarkiem Łochów na stanowisku dyrektora sprzedaży i marketingu.

Edyta Kołodziejczyk karierę rozpoczęła od praktyk w hotelu Bristol w Warszawie, a następnie podjęła pracę w warszawskich hotelach Le Regina, Hyatt, Polonia Palace, Intercontinental i w Hotelu Mazurkas. Z Arche związała się w 2020 roku rozpoczynając pracę jako kierownik gastronomii w Arche Hotelu Krakowska w Warszawie. 

Grupa Arche posiada obecnie 17 obiektów hotelowych oraz 150 domków w ramach projektu Siedlisko Arche w polskich wsiach. 

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK