Fot. Materiały prasowe

Imperial Tobacco Polska z nowym dyrektorem sprzedaży

przez Think MICE

Bojan Stoevski objął stanowisko dyrektora sprzedaży rynku Polska w Imperial Tobacco Polska. 

Stoevski posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy w Imperial Brands. Karierę zawodową rozpoczął od roli managera HoReCa i aktywacji w Macedonii. Później pełnił różne role sprzedażowe oraz marketingowe. Doskonale zna region Europy Środkowo-Wschodniej, gdyż w przeszłości wspierał i pracował dla kilku krajów takich jak: Czechy, Polska, Słowacja czy Węgry.

Przez ostatnie trzy lata pełnił rolę szefa rynku czeskiego, gdzie wprowadził do sprzedaży oraz rozwijał wśród konsumentów tzw. produkty nowej generacji (NGP czyli Next Generation Products): e-papierosy marki blu oraz podgrzewacze tytoniu marki PULZE. – Polska branża tytoniowa jest jedną z ważniejszych gałęzi gospodarki, a Imperial Tobacco jest kluczowym producentem w kraju. To strategiczny rynek dla naszego koncernu – inwestujemy nie tylko w nowoczesne fabryki oraz globalne centra usług w Polsce, ale także w innowacyjny produkt – podgrzewacz tytoniu PULZE. Cieszę się, że dołączam do polskiego zespołu właśnie w tak ważnym momencie dla pracowników oraz firmy – powiedział Bojan Stoevski. 

Bojan Stoevski ukończył Uniwersytet św. Cyryla i Metodego w Skopje, w Macedonii Północnej, w obszarze zarządzania w e-biznesie.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK