Fot. Materiały prasowe

Andersia Hotel & SPA ma nową dyrektor sprzedaży i marketingu

przez Think MICE

Do zespołu Andersia Hotel & SPA w Poznaniu dołączyła Sylwia Kaczmarz, obejmując stanowisko dyrektorki sprzedaży i marketingu.

Sylwia Kaczmarz związana jest z branżą hotelarską od blisko 15 lat. Karierę rozpoczęła pracując w hotelach za granicą. Były to hotele resortowe na greckich wyspach Krecie i Mykonos, wyróżniający się w Irlandii Kellys Ressort Hotel w Rosslare Strand oraz obiekty sieciowe takie, jak 5-gwiazdkowy Radisson Blu St. Helens w Dublinie, gdzie pełniła rolę kierownika zmiany w hotelowej restauracji.

Po powrocie do Polski przez dwa lata współpracowała z Technikum Hotelarskim, w którym prowadziła przedmioty z zakresu hotelarstwa oraz przygotowywała młodzież do egzaminów kwalifikacyjnych.

W 2017 roku związała się z siecią Accor pracując w poznańskim Hotelu Novotel Poznań Malta, gdzie była częścią zespołu recepcyjnego, miała tam również możliwość wspomagać dział rezerwacji oraz sprzedaży. Przez ostatnie cztery lata rozwijała się w strukturach sieci Hilton, pracując w hotelu Hampton by Hilton Poznań Old Town, w którym odpowiadała za sprzedaż i marketing.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK