Fot. Materiały prasowe

Nowy dyrektor sprzedaży w Holiday Inn Warsaw City Centre

przez Think MICE

Marcin Sadło będzie nadzorował prace działu sprzedaży w Holiday Inn Warsaw City Centre, należącym do sieci IHG Hotels & Resorts.

Marcin Sadło od ponad 15 lat jest związany z branżą hotelarska. W 2007 roku rozpoczął pracę w pięciogwiazdkowym hotelu InterContinental Warszawa w dziale rezerwacji indywidualnych. W czasie swojej 7-letniej kariery w tym obiekcie piastował stanowiska m.in.: koordynatora w dziale konferencji, a także sales managera, a od 2015 roku senior sales managera. Sadło był odpowiedzialny za sprzedaż i budowanie relacji z klientami.

W 2017 roku rozpoczął karierę w sieci Leonardo Hotels i awansował na stanowisko regional key account directora. W 2020 roku jego kariera w tej sieci nabrała tempa i objął stanowisko dyrektora sprzedaży trzech hoteli: Leonardo Royal Warsaw, NYX Hotel Warsaw i Leonardo Boutique Kraków. Był odpowiedzialny za przygotowanie otwarcia tych obiektów w obszarze sprzedaży m.in. tworzenie strategii sprzedażowych, a także wprowadzenie ich na rynek.

W Holiday Inn Warsaw City Centre Marcin Sadło będzie odpowiadał za zarządzanie wszystkimi pionami sprzedaży oraz tworzenie i realizację strategii biznesowej.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK