Fot. Materiały prasowe

Ewelina Szutta w Dworze Uphagena Gdańsk 

przez Think MICE

Ewelina Szutta dołączyła do zespołu Dworu Uphagena Arche Gdańsk – kompleksu noclegowo-konferencyjnego działającego w budynkach XIX-wiecznej letniej rezydencji rodziny Uphagenów i przyległego zabytkowego szpitala. Piastuje tam funkcję zastępcy dyrektora sprzedaży i marketingu.

Szutta związana jest z branżą hotelarską od 16 lat, kiedy objęła stanowisko koordynatora ds. sprzedaży, konferencji i bankietów w hotelu Holiday Inn Gdańsk (obecny Scandic). W 2009 roku przeszła do Dwór Oliwski City Hotel & Spa, a następnie kontynuowała karierę zawodową jako sales manager w gdańskim Hiltonie. W 2015 roku zaczęła pracę w hotelu Almond na stanowisku dyrektora sprzedaży i marketingu. Początkowo odpowiedzialna była za pre-opening tego obiektu, a następnie zarządzała sprzedażą, marketingiem, revenue oraz rezerwacjami. 

– Dwór Uphagena Arche Gdańsk to wielkie możliwości, a dla mnie, przede wszystkim, wielkie zobowiązanie zbudowania nowoczesnej, prężnej marki opartej na jakości, zaufaniu i poszanowaniu historii – powiedziała Ewelina Szutta.

– Ogromnie się cieszę, że udało mi się zaprosić Ewelinę do zespołu tego niezwykłego kompleksu hotelowo-konferencyjnego jakim jest Dwór Uphagena. Mimo że nie pracowaliśmy razem, nasze drogi zawodowe rozpoczęły się w tym samym gdańskim obiekcie i nadal przyświecają nam wartości, które tam zdobyliśmy – powiedział Artur Trukawiński, dyrektor generalny Arche Dwór Uphagena Gdańsk & Arche Sanatorium Milicyjne Nałęczów.

Dwór Uphagena oferuje 598 miejsc noclegowych, osiem sal konferencyjnych i dwie restauracje. 

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK