Fot. Materiały prasowe

Nowi dyrektorzy w PHH 

przez Think MICE

Magdalena Jóźwiak, dotychczasowa dyrektor hotelu Ikar w Poznaniu, objęła stery w Moxy Poznań Airport. Z kolei od 1 lutego dyrektorem Golden Tulip Międzyzdroje zostanie Daria Tyszczuk, dotychczas dyrektor hotelu Rycerski w Szczecinie.

– Po raz kolejny mamy przyjemność naszym doświadczonym koleżankom zaproponować awans i realny wpływ na dalszy rozwój naszej grupy. Tak wysokiej klasy hotelarze z ogromnym doświadczeniem zagwarantują naszym obiektom utrzymanie wysokiego standardu i zadbają o komfort naszych gości – powiedział Jacek Szymanowicz, dyrektor operacyjny w Polskim Holdingu Hotelowym (PHH).

Magdalena Jóźwiak to absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej i Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Z hotelarstwem związana jest od 2002 roku, kiedy to rozpoczęła pracę w hotelu Ikar w Poznaniu. W Ikarze z powodzeniem awansowała, przechodząc poszczególne szczeble rozwoju. Zaczynała od stanowiska recepcjonistki, następnie została kierownikiem recepcji, aż do objęcia funkcji dyrektora hotelu, którą pełniła nieprzerwanie od 2008 do końca 2022 roku. Pod jej kierownictwem hotel Ikar w ostatnich latach pełnił funkcję izolatorium dla chorych na COVID-19, a następnie schronienie dla uchodźców początkowo z Afganistanu, a przez ostatni rok dla obywateli Ukrainy. Obecnie w hotelu prowadzone są prace modernizacyjne, w celu dostosowania go do marki Four Points by Sheraton. Magdalena Jóźwiak od stycznia jest dyrektorem Moxy Poznań Airport, zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie hali odlotów Portu Lotniczego Poznań-Ławica. To hotel lifestylowej marki Moxy, należącej do międzynarodowej sieci Marriott International.

Daria Tyszczuk jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku turystyka. W branży hotelarskiej pracuje od 10 lat. Od 2019 roku związana ze spółką PHH Hotele, gdzie objęła stanowisko dyrektora hotelu Rycerski w Szczecinie. Wraz z początkiem lutego stanie na czele Golden Tulip Miedzyzdroje Residence – obiektu marki Golden Tulip, należącej do międzynarodowej sieci Louvre Hotels Group. Obiekt zlokalizowany jest przy plaży w otoczeniu Parku Wolińskiego. Oferuje 110 apartamentów z aneksami kuchennymi, dwie sale konferencyjne, restaurację oraz bar i lobby, a także strefę wypoczynku z basenem, saunę suchą i parową oraz jacuzzi.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK