Fot. Materiały prasowe

Zmiany w dziale PR i marketingu marek Seat i Cupra

przez Think MICE

Jakub Góralczyk, który do tej pory pełnił funkcję PR managera marek Seat i Cupra rozpoczyna pracę na stanowisku communication managera Seat & Cupra. Zastąpiła go Katarzyna Dziomdziora, która awansowała w strukturach Volkswagen Group Polska, dotychczas zajmując stanowisko digital & CX managera. Teraz pokieruje PR-em obu hiszpańskich marek.

Jakub Góralczyk związany jest z Volkswagen Group Polska od kwietnia 2014 r. Jako kierownik ds. PR, a następnie także marketingu strategicznego marki Cupra realizował liczne projekty związane z budowaniem obu brandów na polskim rynku. Odpowiadał także za działania z zakresu influencer marketingu oraz program ambasadorski. – To był wyjątkowy etap, móc współtworzyć lokalną strategię tak dynamicznie rozwijających się marek. Zarówno Seat, jak i Cupra mają niezwykle dużo do zaoferowania, przede wszystkim jednak, stoją za nimi pełni prawdziwej pasji ludzie. Cieszę się, że nadal będę mógł razem z nimi, choć z nowej perspektywy, opowiadać o naszych samochodach wszystkim miłośnikom prawdziwych motoryzacyjnych emocji – powiedział Jakub Góralczyk.

Katarzyna Dziomdziora posiada kilkunastoletnie doświadczenie w marketingu branży motoryzacyjnej. Do tej pory realizowała działania dla takich brandów jak Volkswagen, Seat oraz Cupra, obejmując stanowiska związane ze strategią, komunikacją marketingową, CSR-em oraz digitalizacją. Projekty, za które była odpowiedzialna zdobywały liczne nagrody branżowe, zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

– Cieszę się z tej zmiany. Marki z rodziny Grupy Volkswagen są mi szczególnie bliskie, zwłaszcza hiszpańskie brandy Seat i Cupra, dla których pracowałam przez ostatnie trzy lata. Obejmując nowe stanowisko chciałabym wprowadzić rozwiązania podnoszące widoczność naszych działań, a także znajomość oraz sympatię do obu marek wśród nowych grup konsumentów – powiedziała Katarzyna Dziomdziora.

Góralczyk i Dziomdziora objęli nowe stanowiska w połowie października br. Oboje będą raportować do Jakuba Kesslera, dyrektora marketingu odpowiedzialnego za rozwój obu marek na polskim rynku.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK