Fot. Materiały prasowe

Nowa director of sales and marketing sieci Leonardo Hotels w Polsce

przez Think MICE

Leonardo Hotels wzmacnia dział sprzedaży. Od października br. do struktury sieci dołączyła Magdalena Młynarczyk – jako nowa director of sales and marketing.

Magdalena Młynarczyk posiada ponad 20-letnie doświadczenie w hotelarstwie. Do niedawna na podobnym stanowisku współpracowała z Radisson Hotel Group. W krakowskich hotelach należących do tej sieci rozpoczynała karierę w 2002 r. Przechodząc wszystkie jej szczeble, poznała od podstaw specyfikę pracy w działach operacyjnych i w dziale sprzedaży. Od 2014 r. jako sales marketing director była tam odpowiedzialna za cały zespół sprzedażowy, realizację strategii i utrzymywanie efektywnych relacji z kluczowymi klientami i interesariuszami.

W Leonardo Hotels Magdalena Młynarczyk odpowiada m.in. za rozbudowę struktur działu sprzedaży, efektywne relacje z klientami biznesowymi oraz wzrost wyników sprzedażowych Leonardo Hotels. Będzie pod tym względem zarządzała pracą obecnych na polskim rynku hoteli należących do Leonardo Hotels – NYX Hotel Warsaw, Leonardo Royal Warsaw oraz dwóch działających w Krakowie obiektów Leonardo Boutique. Ze względu na plany inwestycyjne sieci, będzie również tworzyła struktury sprzedaży kolejnych otwierających się w Polsce hoteli.

Młynarczyk od kilku lat aktywnie uczestniczy w inicjatywie Krakow Network. Dodatkowo w minionym roku dołączyła do komitetu organizacyjnego 61. kongresu stowarzyszenia ICCA.  

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK