Fot. Materiały prasowe

Kolejne awanse w Warsaw Marriott Hotel

przez Think MICE

Piotr Wezenfeld awansował na stanowisko director of rooms operations, natomiast Norbert Zapart na front office managera w Warsaw Marriott Hotel.

Piotr Wezenfeld ma ponad 30-letnie doświadczenie w hotelarstwie. Od początku kariery zawodowej, czyli od 1989 r., jest związany z Warsaw Marriott Hotel, który w tym czasie rozpoczął swoją działalność. Początkowo zatrudniony jako houseman, po niespełna roku został awansowany na stanowisko supervisora. Po przejściu kolejnych etapów kariery, w 2013 r. został mianowany housekeeping managerem. W tym czasie wyjeżdżał na Task-Force, aby wspierać otwarcia nowych hoteli sieci Marriott m.in. na Arubie, w Indiach, w Armenii czy Wielkiej Brytanii. W 2007 r. zmienił dział i objął stanowisko front desk managera. Po trzech latach awansował na stanowisko assistant front office managera, po czym w 2021 r. powierzono mu rolę housekeeping managera, a następnie director of services. W sierpniu br. objął stanowisko director of rooms operations.

Norbert Zapart z branżą hotelarską związany jest od 2016 r. Swoją przygodę rozpoczął we Wrocławiu od stanowiska boya hotelowego. Związany z siecią Marriott od przeszło pięciu lat. Pracował w obiektach takich jak AC by Marriott czy Renaissance. W tym czasie piął się po szczeblach kariery. W sierpniu br. objął stanowisko front office managera. W trakcie swojej praktyki zawodowej kształcił umiejętności związane z obsługą gości i kierowaniem zespołem.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK