Fot. Materiały prasowe

Katarzyna Piwowar na czele działu kreacji KDK Events

przez Think MICE

Do zespołu KDK Events dołączyła Katarzyna Piwowar. Jako head of creative odpowiada za kierowanie zespołem kreatywnym, tworzenie koncepcji oraz ofert eventowych.

Katarzyna Piwowar przez długi czas związana była z agencją eventową MyPlace, gdzie pełniła funkcję dyrektora kreacji. Wcześniej, działała w branży filmowej, współpracując ze Stowarzyszeniem Filmowców Polskich, gdzie zajmowała się promocją i profesjonalizacją aktorów i twórców filmowych, którzy stawiali swoje pierwsze kroki na małym i dużym ekranie.

Obecnie, wśród jej priorytetów i osobistych wyzwań, poza tworzeniem kreatywnych i niesztampowych propozycji eventowych, znajdują się działania na rzecz popularyzacji ekologicznego podejścia do realizacji wydarzeń oraz promowanie w branży zasad społecznej odpowiedzialności biznesu.

– Bardzo cieszę się z powrotu do branży eventowej. Pandemiczna przerwa utwierdziła mnie w przekonaniu, że to jest właśnie mój kierunek i droga, którą powinnam kontynuować. Ten czas pozwolił mi spojrzeć na branżę z innej perspektywy, pokazał, co jest naprawdę ważne oraz pomógł mi zdefiniować moje osobiste cele i rolę w świecie eventów. Zespół KDK Events to fantastyczni ludzie. Płynie w nich eventowa krew. Dlatego dobrze się dogadujemy i od razu poczułam się częścią zespołu. Czeka nas wiele wspólnych wyzwań, ale nie boimy się podejmować rękawicy. Jedno jest pewne − niejeden event zamienimy wspólnie w prawdziwe złoto – powiedziała Katarzyna Piwowar.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK