Fot. Materiały prasowe

Jolanta Gawryś na stanowisku dyrektora sprzedaży i marketingu w Belmonte Hotel

przez Think MICE

Od września br. Jolanta Gawryś piastuje stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu Belmonte Hotel w Krynicy-Zdroju. Po etapie pre-openingu jej główne działania nastawione będą na promocję i budowanie marki Belmonte, otwarcie obiektu na rynek MICE, wdrażanie polityki cenowej, wejście w nowe segmenty odbiorców oraz przygotowanie hotelu do dużych realizacji eventowych.

Jolanta Gawryś jest absolwentką zarządzania ze specjalizacją PR i komunikacja społeczna, który to kierunek ukończyła w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Z branżą hotelarską związana od 10 lat. Karierę zawodową rozpoczynała w Krynicy, na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży i marketingu w Hotelu Prezydent. Następnie objęła stanowisko kierownika sprzedaży i marketingu w Hotelu Heron, budując i kierując zespołem sprzedaży podczas pre-openingu tego obiektu i wdrażając strategię marketingową wraz z wejściem marki na rynek. Kolejny etap jej pracy to Grupa Thermaleo i stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu, gdzie odpowiedzialna była za prowadzenie działań marketingowych, rebranding marek, działania sprzedażowe skierowane do klienta indywidualnego i rynku MICE w obiektach hotelowych i restauracjach m.in. w Modrzewie Park Hotel, Centrum Kongresowe Szczawnica – Dworek Gościnny oraz budowanie wizerunku i wdrażanie nowego obiektu (Pieniny Grand).

– Marka Belmonte mocno weszła na rynek z nowym i bezkompromisowym brandem hotelowym. Wspólnie z zespołem będziemy pracować nad spójną polityką sprzedażową i marketingową, ale także nad realizacjami eventowymi, które będą ważną częścią działalności hotelu. W niedalekiej przyszłości będzie to jedna z najczęściej wybieranych marek hotelowych na południu Polski przez segment MICE – powiedziała Jolanta Gawryś.

Belmonte Hotel Krynica Zdrój to nowo otwarty hotel z 251 pokojami i apartamentami z widokiem na góry i ogród, przestrzenią konferencyjną o wielkości 420 mkw., Moon SPA z 9 gabinetami oferującymi zabiegi SPA w myśl filozofii wellbeing, restauracją i barem Aura, oferującym autorską kuchnię szefa kuchni Mirosława Jabłońskiego oraz zapleczem atrakcji dodatkowych, ukierunkowanych zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dorosłych.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK