Fot. Materiały prasowe

Mercure Warszawa Centrum z nowymi managerkami

przez Think MICE

Do hotelowego zespołu Mercure Warszawa Centrum dołączyły Evgeniya Jędruszek jako room division manager oraz Joanna Tymińska na stanowisku housekeeping managera.

Karierę w strukturach grupy Accor Evgeniya Jędruszek rozpoczęła w 2016 r. Pierwsze kroki w hotelarstwie stawiała jako operations project manager. Do jej zadań należało zarządzanie działalnością hoteli z myślą o świadczeniu guest experience. W swojej pracy zajmowała się projektami z zakresu zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. To zamiłowanie przerodziła w autorski koncept pierwszej ekologicznej kawiarni Wise Cafee, który stworzyła w oparciu o zasadę eco waste i pro-ekologiczne podejście.

Po awansie na stanowisko innovation project managera, Evgeniya była odpowiedzialna za poszukiwanie, testowanie i wprowadzanie nowatorskich rozwiązań prowadzących do usprawnienia procesów operacyjnych oraz optymalizacji aktywów grupy. W 2019 r., wraz z zaangażowaniem w program Fast Track, zyskała okazję nabycia doświadczenia w działach Recepcji, Rezerwacji, Sprzedaży, Służby Pięter oraz Gastronomii. Dzięki temu od podszewki poznała zasady funkcjonowania hoteli ibis Styles Warszawa Centrum oraz Mercure Warszawa Centrum. Po zakończeniu programu dołączyła do zespołu hotelu Mercure Warszawa Centrum, gdzie pełni rolę room division managera.

Joanna Tymińska na swoim koncie posiada ponad 11 lat doświadczenia w hotelarstwie, w tym w zarządzaniu operacyjnym i obsłudze klienta. Pierwsze kroki w branży stawiała jako recepcjonistka w Hotelu Gołębiewski, a następnie w Mercure Warszawa Grand. W trakcie swojej kariery zdobywała doświadczenie w hotelach znanych światowych marek, takich jak Marriott, Loews Hotels, Best Western czy Nobu Hotels, gdzie pracowała w wielu działach i stanowiskach od sales assistanta po housekeeping managera. Zagraniczna praktyka pozwoliła Joannie zyskać niezbędne umiejętności, które wykorzystała po powrocie do kraju w roli kierownika działu obsługi pięter w Mercure Warszawa Centrum.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK