Fot. Materiały prasowe

Magdalena Izydorczyk senior incentive managerem w najs.world

przez Think MICE

Magdalena Izydorczyk, po pozytywnym zakończeniu okresu próbnego, na stałe zostaje w agencji najs.world jako senior incentive manager. Odpowiada za przygotowanie i realizację scenariuszy prospołecznych podróży, poszukiwanie nowych destynacji i rozwiązań na zrównoważony incentive, kontakt z klientami oraz pozyskiwanie lokalnych poddostawców.

Magda Izydorczyk dołączyła do najs.world w kwietniu br. Z turystyką i branżą MICE związana jest od prawie 13 lat. Przed najs.world doświadczenie zdobywała w największych agencjach incentive (m.in. *Bespoke, Rival Group, InDreams), realizując samodzielnie duże międzynarodowe projekty. Jako absolwentka japonistyki, szczególnym sentymentem darzy Orient. Półroczny pobyt w Japonii oraz kilkumiesięczna podróż po Azji Południowo-Wschodniej zapoczątkowały ścieżkę zawodową, którą traktuje jak połączenie pasji i pracy.

– Cieszę się, że Magda zdecydowała się dołączyć do najsa i agencji Plej, ponieważ dokładnie takiej bohaterki życzyliśmy naszemu przedsięwzięciu. Przede wszystkim stawialiśmy na dojrzałą zawodowo osobę, dla której rola reżysera podróży znaczy o wiele więcej niż „możliwość częstych wyjazdów”. Szybko nabrałam pewności, że będziemy efektywnym combo, bo edukacja przez turystykę, komfort i bezpieczeństwo uczestników są dla nas obydwu numerem jeden.

Wspaniale, że okazaliśmy się być środowiskiem, w którym Magda może kontynuować samodzielne realizowanie projektów i wcielać w nie własne pomysły – powiedziała Urszula Nowak, head of incentive w Plej.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK