Fot. Materiały prasowe

Nowa revenue & reservation manager w Vienna House Andel’s Lodz

przez Think MICE

Od lipca br. osobą odpowiedzialną za politykę cenową oraz dział rezerwacji w Vienna House Andel’s Lodz jest Magdalena Kurczak.

Magdalena Kurczak związana jest z Vienna House Andel’s Lodz od jego otwarcia, czyli od 2009 r. Przez te lata pełniła funkcję managerki ds. rezerwacji, doskonaląc swoje umiejętności z zakresu obsługi rezerwacji, zarządzania ceną i analizy wskaźnikowej.

– Promocja Magdaleny Kurczak jest naturalną konsekwencją jej zaangażowania i doświadczenia, jakie posiada. Jako osoba pracująca w Vienna House Andel’s Lodz od 13 lat, zna doskonale nasz obiekt oraz łódzki rynek hotelarski. Magdalena przez te lata wykazała się profesjonalizmem i wiedzą ekspercką, którą chętnie dzieliła się ze współpracownikami – powiedziała Anna Olszyńska, dyrektorka generalna Vienna House Andel’s Lodz.

Przed dołączeniem do zespołu preopeningowego Vienna House w Łodzi Magdalena Kurczak zdobywała doświadczenie w dziale front office w warszawskim hotelu Jan III Sobieski. Przez te lata stała się specjalistą do kontaktów z gośćmi VIP, w tym z międzynarodowymi celebrytami i notablami. Od lipca odpowiada za pracę działu rezerwacji, obsługę gości VIP, jak również ustalanie cen we wszystkich segmentach.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK