Fot. Materiały prasowe

Nowe twarze w Novotel Warszawa Centrum

przez Think MICE

Stołeczny Novotel rozbudowuje hotelowy zespół, do którego dołączyły Aleksandra Źrałka na stanowisku F&B manager i Anna Kwiatek-Skok w roli rooms division manager.

Aleksandra Źrałka na swoim koncie posiada wiele lat doświadczenia w branży gastronomicznej. Przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w Kalifornii w pięciogwiazdkowym Canary Hotel. Kolejne kroki w zawodzie zdobywała m.in. w czterogwiazdkowym hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie, gdzie dołączyła do zespołu przygotowującego jego uroczyste otwarcie. Po kilku latach, już w Warszawie zasiliła szeregi zespołów Accor. Jako miłośniczka sztuki sommelierskiej, kierowała restauracją Winestone w hotelu Mercure Warszawa Grand. Zaangażowanie i pasja, z jaką realizuje swoją pracę, zostały zauważone i docenione, dzięki czemu awansowała na stanowisko najpierw zastępcy, a potem F&B managera w hotelu. Od stycznia kontynuuje karierę zawodową w Novotel Warszawa Centrum.

Anna Kwiatek-Skok może pochwalić się ponad 16-letnim doświadczeniem w branży, które zdobywała od czasów studenckich. Początkowa praca dorywcza przerodziła się w pasję. W wieku 24 lat otrzymała stanowisko kierownika recepcji czterogwiazdkowego hotelu w Poznaniu. Karierę rozwijała w hotelach ibis Warszawa Ostrobramska oraz Novotel Warszawa Centrum, gdzie obecnie pełni stanowisko rooms division managera. W trakcie swojej kariery poznawała tajniki pracy na różnych stanowiskach w branży w kilku wiodących sieciach hotelowych. Wśród nich znalazły się: F&B, recepcja, rezerwacje, sprzedaż, MICE czy służba pięter.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK