Fot. Materiały prasowe

Mariusz Jochan na czele B&B Poznań Old Town

przez Think MICE

Sieć B&B Hotels otworzyła dziesiąty obiekt w Polsce – B&B Poznań Old Town. Jego dyrektorem został Mariusz Jochan, który współpracę z grupą rozpoczął w 2016 r.

Mariusz Jochan jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku turystyka biznesowa i hotelarstwo, a w branży hotelowej pracuje od 12 lat. Pierwsze doświadczenia zawodowe zbierał, zajmując stanowiska kierownicze w łódzkich hotelach. W 2016 r. nawiązał współpracę z B&B Hotels, obejmując funkcję zastępcy dyrektora hotelu B&B Łódź Centrum. Rok 2020 przyniósł mu awans w strukturach sieci, z którym łączyła się nominacja na dyrektora hotelu B&B Wrocław Centrum. W 2022 r. ponownie dostrzeżono jego potencjał, powierzając mu tym razem zadanie wprowadzenia na rynek nowego obiektu – B&B Poznań Old Town.

– Jest mi niezmiernie miło, że po raz kolejny zaufano moim kompetencjom, powierzając tak odpowiedzialną rolę, jaką jest prowadzenie hotelu. Budowanie pozycji nowego obiektu na rynku to duże wyzwanie, ale do dyspozycji mam wiedzę, doświadczenie oraz zmotywowany do działania zespół, dlatego wierzę w powodzenie powierzonej mi misji-  powiedział Mariusz Jochan.

B&B Poznań Old Town ze 156 pokojami mieści się w samym centrum miasta, przy Placu Wolności 16 i jest największym dotąd obiektem sieci B&B Hotels w Polsce.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK