Fot. Materiały prasowe

Nowa PR & project manager na pokładzie SOIT

przez Think MICE

Joanna Wiśniewska przejęła w Stowarzyszeniu Organizatorów Incentive Travel (SOIT) większość dotychczasowych obowiązków head of operations & PR Darii Rzadkiewicz. Zajmuje się komunikacją, koordynacją projektów stowarzyszenia, współpracą z innymi organizacjami branżowymi, a także formalnościami i sprawami finansowymi.

Joanna Wiśniewska z turystyką jest związana od początku swojej kariery zawodowej, a od kilku lat także z sektorem MICE. Dzięki wieloletniej pracy w Departamencie Turystyki MSiT i Stołecznym Biurze Turystyki wyspecjalizowała się w obszarach prawa turystycznego, skomplikowanych mechanizmów rynku usług turystycznych, marketingu oraz współpracy międzyinstytucjonalnej. Organizując targi Meet The Bidder SMART FAIRS poznała z kolei specyfikę branży MICE, jej struktur i wyzwań. Za kluczową dla prawidłowego rozwoju rynku turystycznego uznaje skuteczną współpracę organizacji branżowych i administracji.

Wiśniewska posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem i projektami, także międzynarodowymi. Gościnne prowadziła również zajęcia na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego.

Zawodowo jest fotografem, pilotem wycieczek i przewodnikiem po Warszawie. Prywatnie to miłośniczka dalekich podróży z plecakiem, śpiewu, tańca i ekologicznego prowadzenia domu.
Daria Rzadkiewicz pełniąca w SOIT funkcję head of operations & PR pożegnała się z tą organizacją na początku br. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ www.thinkmice.pl/news/3523-daria-rzadkiewicz-odchodzi-z-soit

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK