Fot. Materiały prasowe

Paulina Kołodziejczyk awansowała w strukturach sieci Leonardo Hotels w Polsce

przez Think MICE

Z początkiem kwietnia Paulina Kołodziejczyk objęła stanowisko multi property managera sieci Leonardo Hotels w Polsce.  Do jej nowych obowiązków należy teraz m.in. zarządzanie NYX Hotel Warsaw, Leonardo Royal Warsaw oraz Leonardo Boutique Krakow Old Town. Awans związany jest z planami ekspansji Fattal Hotels Group na polskim rynku.

Paulina Kołodziejczyk współpracę z izraelską Fattal Hotels Group rozpoczęła w 2017 roku, obejmując stanowisko general managera, pierwszego obiektu w Polsce – Leonardo Royal w Warszawie. Odniesiony sukces przyspieszył decyzję sieci o otwarciu nowego brandu Leonardo pod nazwą – NYX Hotel Warsaw.

Jako dyrektor generalna wybudowanego w styczniu 2020 roku NYX Hotel Warsaw, Paulina Kołodziejczyk nie tylko otworzyła nową przestrzeń w czasie panującej pandemii, ale umiejętnie nią zarządzając wraz ze swoim zespołem sprawiła, że nowy hotel na mapie Warszawy stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i wyrazistych miejsc w stolicy.

W lutym 2022 roku portfolio sieci rozszerzyło się o nowy obiekt Leonardo Boutique Old Town w Krakowie. Paulina Kołodziejczyk odpowiedzialna była za przejęcie i otwarcie tego hotelu.
Paulina Kołodziejczyk to absolwentka ekonomii Uniwersytetu Jagiellońskiego i pasjonatka hotelarstwa. Ponad 16-letnie doświadczenie w branży zdobywała w międzynarodowych hotelach sieciowych na stanowiskach różnego szczebla. Z izraelską Fattal Hotels Group związana jest od pięciu lat. Wraz z awansem na stanowisko multi property managera jest odpowiedzialna za rozwój sieci Leonardo w Polsce. Brand w swoim portfolio posiada aktualnie 221 obiektów w 19 krajach na świecie.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK