Fot. Materiały prasowe

Viktoria Nikitchuk wzmocniła kierownictwo hotelu Renaissance

przez Think MICE

Do zespołu Renaissance Warsaw Airport Hotel na stanowisko rooms division managera dołączyła Viktoria Nikitchuk. Wojna na Ukrainie zmusiła ją do opuszczenia własnego kraju i przyjazdu do Polski, gdzie otrzymała szanse kontynuacji kariery zawodowej Viktoria Nikitchuk przez ostatnie 15 lat pracowała w branży hotelarskiej w Ukrainie, zajmując m.in. stanowiska kierownicze.

– Viktoria to hotelarz z bogatym doświadczeniem, które zdobyła w Ukrainie i jestem przekonany, że wykorzysta swoją wiedzę w naszym flagowym, pięciogwiazdkowym Renaissance Warsaw Airport Hotel. Cieszę się, że Viktoria dołączyła do naszego zespołu i będzie wspierała dyrektora generalnego hotelu we wszystkich działaniach operacyjnych. Choć mam nadzieję, że jak będzie taka jej wola, już wkrótce będzie mogła wraz z milionami swoich rodaków wrócić do ojczyzny i odbudować ten piękny kraj  – powiedział Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH).

Viktoria Nikitchuk jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Przez ostatnie 11 lat związania była z siecią Accor w Ukrainie. Pracowała w hotelu Ibis w Kijowie jako rooms division manager, a przez ostatni rok pełniła tam również obowiązki dyrektora. W Renaissance Warsaw Airport Hotel jest teraz odpowiedzialna za dział recepcji, rezerwacji, rozliczeń hotelowych oraz służby pięter, a jednocześnie wspiera dyrektora generalnego hotelu we wszystkich działaniach operacyjnych.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK