Fot. Materiały prasowe

Pinkowska dyrektorem ibis Styles Szczecin Stare Miasto

przez Think MICE

Helena Pinkowska, pełniąca dotychczas rolę dyrektora generalnego hotelu ibis budget Szczecin została powołana na stanowisko na dyrektora generalnego hotelu ibis Styles Szczecin Stare Miasto. Będzie odpowiedzialna za prowadzenie nowego hotelu Grupy Orbis, którego otwarcie zaplanowane jest jeszcze w tym roku. Nową funkcję obejmie 1 marca br.

Helena Pinkowska jest hotelarką z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Do Grupy Orbis dołączyła w 2002 roku jako recepcjonistka w hotelu ibis Szczecin Centrum,  gdzie później rozwijała swoje kompetencje i z sukcesem pełniła funkcje kierownicze. Wspierała również hotel ibis Poznań Stare Miasto w obowiązkach zastępcy dyrektora. Od września 2013 roku pełniła rolę dyrektora generalnego hotelu ibis budget Szczecin. Aktywnie uczestniczyła w programach rozwojowych, a wraz ze swoim zespołem hotelowym ibis Szczecin Centrum zdobyła nagrodę „Złote Drzewo” w kategorii Team Management za projekt, w którym pracownicy mogli zamieniać się rolami, mając możliwość pracy na różnych stanowiskach. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Turystycznej w Szczecinie.

ibis Styles Szczecin Stare Miasto to nowa inwestycja Orbisu, która powiększy portfolio grupy o 161 pokoi. Otwarcie hotelu w historycznej części Szczecina, w którym znajdzie się restauracja Winestone, WineBar, sale konferencyjne, strefa fitness oraz parking podziemny zaplanowane jest w tym roku.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK