Fot. Materiały prasowe

Agata Piotrowska business development directorem w Plej

przez Think MICE

Agata Piotrowska dołączyła do agencji Plej, obejmując stanowisko business development directora. W nowej roli do jej obowiązków należy całościowa reprezentacja agencji w projektach newbusinessowych, w tym obsługa postępowań przetargowych, odpowiadanie na briefy i zapytania ofertowe oraz kontakt z potencjalnymi klientami.

Agata Piotrowska komunikacją marketingową zajmuje się od ponad 16 lat. Poprzednio związana była z agencjami takimi jak: Feeders, Fantasyexpo, Isobar, Kalicinscy.com, OS3, Euro RSCG (Havas) czy Saatchi&Saatchi. Pracowała zarówno w strukturach client service, jak i w obszarze business development. W Plej objęła samodzielne stanowisko business development directora, raportujące bezpośrednio do zarządu. W strukturze dołącza do części agencji kierowanej przez Łukasza Gumowskiego, creative partnera w Plej (obok kreacji, strategii i PR-u).

– Jestem pewien, że to początek długiej i udanej współpracy. Agata znana jest plejowemu gronu kierowniczemu z pracy w poprzednich agencjach, a jej szerokie doświadczenie mówi samo za siebie. Witamy Agatę na pokładzie Plej, życzymy ciekawych i rozwijających wyzwań przetargowych i satysfakcji z wygranych kampanii i marek – powiedział Łukasz Gumowski, creative partner w Plej.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK