Fot. Materiały prasowe

Jakub Bączykowski dołączył do zespołu Nocowanie.pl

przez Think MICE

Do zespołu Nocowanie.pl dołączył Jakub Bączykowski. W lubelskiej firmie, będącej częścią holdingu WP, objął nowo utworzone stanowisko szefa rozwoju biznesu („head of business developement”).

Jakub Bączykowski to manager z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej. Swoją karierę rozpoczynał w hotelarstwie na stanowiskach sprzedażowych w Starwood Hotels and Resorts. Zdobytą wiedzę wykorzystał do otwarcia polskiego oddziału Booking.com, gdzie pełnił stanowisko senior account managera i szefa na Polskę. Po czterech latach dołączył do Groupon i wraz ze swoim 40 osobowym zespołem rozwinął obszar Travel.

W latach 2013 – 2019 był kolejno szefem sprzedaży, general managerem na Polskę i general managerem na Europę Środkowo-Wschodnią serwisu rezerwacyjnego Travelist. W ostatnich latach, w ramach działalności consultingowej był zaangażowany w rozwój serwisu Slowhop oraz grupy hoteli Górskie Resorty.

– Jestem związany z turystyką od 20 lat, z tą krajową i zagraniczną. Cieszę się ogromnie, że właśnie teraz dołączam do zespołu Nocowanie.pl. Szczególnie, w tym okresie pełnym wyzwań, niepewności, gdy turystyka krajowa potrzebuje jeszcze więcej wsparcia, nowych pomysłów i narzędzi. To też bardzo dobry czas na świadomy rozwój – powiedział Jakub Bączykowski.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK