Przemysław Winiarski

przez Think MICE

Z początkiem czerwca Przemysław Winiarski objął stanowisko dyrektora hotelu Q Hotel Plus Wrocław. To kolejna zmiana personalne w tym obiekcie w ciągu ostatnich miesięcy.

– Zatrudnienie nowych osób odpowiedzialnych za kierowanie wrocławskim hotelem jest przede wszystkim potwierdzeniem filozofii sieci Q Hotel, która oparta jest na dynamicznym rozwoju, kreowanym przez młodych, aczkolwiek już bardzo doświadczonych specjalistów z branży hotelarskiej – mówi Radosław Altheim, dyrektor zarządzający sieci Q Hotel.
 
Przemysław Winiarski to osoba posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z hotelarstwem. Swoje pierwsze kroki w branży stawiał w Andel’s Hotel Łódź, gdzie pełnił rolę koordynatora ds. sprzedaży bankietów i konferencji. W międzyczasie zajmował stanowisko zastępcy kierownika działu konferencji, by ostatecznie, w maju 2014 r. objąć posadę kierownika w tym dziale. Stanowisko to zajmował przez trzy lata, do czasu podjęcia współpracy z Q Hotel.

Przemysław Winiarski, zapytany o czynniki, które przekonały go do przyjęcia nowej posady odpowiada: – Q Hotel to młody i ambitny projekt, którego charakter pozwoli mi wykorzystać całą wiedzę i doświadczenie zdobyte do tej pory. Dużym atutem całej sieci Q Hotel jest także otwartość na kreatywne rozwiązania i innowacje. Przejmując stanowisko w Q Hotel Plus Wrocław przede wszystkim będę dążył do maksymalnego dopracowania obecnego konceptu Hotelu oraz świadczonych usług, jak również bardzo ważnej w tej materii powtarzalności jakości. 

Q Hotel Plus Wrocław to jeden z pięciu hoteli należących do dynamicznie rozwijającej się sieci hoteli – Q Hotel. Oprócz wrocławskiego obiektu, sieć posiada także dwa obiekty w Krakowie - 4* Q Hotel Plus Kraków i 3* Q Hotel Kraków, a także 4-gwiazdkowe Q Hotel Plus Katowice i Q Hotel Grand Cru Gdańsk. Sieć stawia na rozwój, czego efektem są plany budowy kolejnych hoteli na obszarze całej Polski, a w szczególności na terenie Warszawy.
               
Źródło: materiały prasowe, oprac. kos