Fot. Materiały prasowe

Nowy dyrektor generalny Nobu Hotel Warsaw

przez Think MICE

Od 17 stycznia 2022 r. nowym dyrektorem generalnym Nobu Hotel Warsaw zostanie Stefan Bauer.

Stefan Bauer rozpoczął karierę w branży w 1999 r. w londyńskim hotelu Hilton Park Lane, a następnie dołączył do zespołu Hilton Toronto, gdzie zajmował stanowisko kierownika ds. gastronomii. Swoje doświadczenie w zakresie gastronomii w hotelarstwie rozwijał dalej na stanowiskach kierowniczych w obiektach Hilton Gatwick Airport oraz w hotelu Hilton Beijing Wangfujjing.

W latach 2010-2012 pełnił funkcję dyrektora regionalnego ds. gastronomii na Europę Północną i Środkową w sieci Hilton Worldwide, a od 2012 r. – dyrektora regionalnego ds. gastronomii na Europę Wschodnią, Rosję, Turcję i Izrael. Od 2020 r. był dyrektorem generalnym hotelu The Bridge, MGallery Accor we Wrocławiu, a wcześniej pracował w luksusowych obiektach należących do sieci Curio Collection by Hilton.

– Jestem zaszczycony faktem, że mogę stać się częścią tego wyjątkowego zespołu i wraz z nim przyjmować w Nobu Hotel Warsaw gości szukających wyjątkowych wrażeń. Inspirując się japońską filozofią, pragnę kontynuować sukces tej kultowej marki, która łączy w sobie dobrą kuchnię, design i jakość usług na nowym, najwyższym poziomie – powiedział Stefan Bauer.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK