Fot. Materiały prasowe

Piotr Dybowski event managerem w El Padre

przez Think MICE

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego Piotr Dybowski dołączył do zespołu agencji El Padre obejmując stanowisko event managera.

Piotr Dybowski odpowiada za realizację kluczowych eventów (offline, hybrydowych, online i digital eventów) jak również działań promocyjnych i ambientowych oraz kontakt z klientami i podwykonawcami agencji.

Doświadczenie zdobywał pracując w zarządzie Samorządu Studenckiego UW, KDK Info, Goodfellas Group oraz KDK Events. Ponad osiem lat w branży zaowocowało nie tylko realizacjami dla podmiotów z wielu sektorów, ale także realizacją projektów o wielomilionowych budżetach oraz pracą z klientami anglojęzycznymi (wśród grona klientów z którymi współpracował znajdują się m.in. BGK, Credit Agricole, Pekao SA, PARP, ARP, Ministerstwo Środowiska).

– Piotr dołączył do naszego zespołu kilka miesięcy temu w pełni sezonu eventowego i od razu świetnie odnalazł się w zespole. Przez ten okres dał się poznać jako zaangażowany, samodzielny event manager, który potrafi jednocześnie prowadzić kilka projektów eventowych. Cieszymy się, że wzmocnił agencję El Padre – powiedział Jakub Ćwikliński, wiceprezes zarządu El Padre.

Piotr Dybowski studiował europeistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się sportem i sztuką.  

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK