Fot. Materiały prasowe

Aleksandra Franas awansuje w Walk PR

przez Think MICE

W marcu br. Aleksandra Franas awansowała na stanowisko senior account managera w dziale komunikacji korporacyjnej w Walk PR – jednej ze spółek Grupy Walk.

W Walk PR Aleksandra Franas jest odpowiedzialna za strategiczne doradztwo na rzecz klientów agencji, organizację zespołu, nadzór client service oraz dalszy rozwój portfolio działu korporacyjnego.
Z branża PR Franas związana jest od ponad 6 lat, w Walk PR pracuje od czerwca 2018 r.

– To jeden z kilku awansów w Walk PR w tym roku. Stawiamy na ludzi, którzy są z nami od kilku lat, otwierając przed nimi szanse dalszego rozwoju zawodowego w naszej firmie. To ich zaangażowanie w tych trudnych pandemicznych czasach przełożyło się na rekordowe dla nas wyniki satysfakcji klientów, mierzonej wskaźnikiem NPS, który na koniec roku wyniósł blisko 70 – powiedziała Agnieszka Bacińska, CEO Walk PR.

Aleksandra Franas specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej marek i dotychczas współpracowała m.in. z firmami z sektora e-commerce, przemysłowego, transportowego, automotive. Realizowała także szereg kampanii employer brandingowych, głównie dla firm z sektora przemysłowego, a także projekty CSR w branży healthcare.
Z wykształcenia jest socjologiem i kulturoznawcą, ukończyła UW i UKSW.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK