Fot. Materiały prasowe

Marta Wiśniewska w Polskich Liniach Lotniczych LOT

przez Think MICE

Marta Wiśniewska objęła stanowisko kierownika sekcji MICE w PLL LOT. Pozostaje zawodowo w obszarze turystyki biznesowej, prowadząc programy LOT-u dedykowane szeroko rozumianemu obszarowi MICE (konferencje, kongresy, targi).

Jako kierownik sekcji MICE Marta Wiśniewska odpowiedzialna jest za rozwiązania kierowane do przemysłu spotkań, m.in. LOT Meetings i LOT Conventions. W przyszłości zajmie się dalszą rozbudową palety programów dedykowanych wydarzeniom biznesowym oraz intensyfikowaniem współpracy z kluczowymi stowarzyszeniami i organizacjami tej branży w Polsce, a także profesjonalnymi organizatorami kongresów, DMC, agencjami eventowymi, oraz obiektami kongresowymi.
 
Marta Wiśniewska to z wykształcenia ekonomista i politolog, z pasji – meeting planner. Manager z wieloletnim doświadczeniem w branży MICE. Za dotychczasową pracę nagrodzona została tytułem MP Power Award 2017, w kategorii Power 12, oraz nominacją w tej samej kategorii w ostatniej edycji konkursu (2018). Zwyciężczyni finału międzynarodowego branżowego konkursu ICCA: Future Belongs to Us, 2018 z Dubaju. Współpracuje głównie z klientem biznesowym (agencje eventowe, korporacje, stowarzyszenia). Wcześniej związana z Gdańsk Convention Bureau, Gdańskim Teatrem Szekspirowskim, Lubelskim Convention Bureau, oraz UMCS w Lublinie, gdzie współprowadziła zajęcia z zakresu Event Management.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK