Fot. Materiały prasowe

Magdalena Piasecka prezesem Hali Stulecia we Wrocławiu

przez Think MICE

Magdalena Piasecka została prezesem Hali Stulecia we Wrocławiu. Jakub Grudniewski zostanie wiceprezesem tej instytucji.

Magdalena Piasecka jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego i Studiów Podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, stypendystką Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität w Bonn oraz beneficjentką programu „The International Visitor Leadership Program” w USA.  W latach  2017-2018 r. pełniła funkcję wiceprezydenta Wrocławia, odpowiadając za zrównoważony rozwój miasta, edukację oraz zarządzanie zasobem komunalnym. W latach 2008-2017 pełniła funkcję prezesa zarządu Convention Bureau – Wrocław.  Główne działania M. Piaseckiej skupiały się na pozyskiwaniu dla Wrocławia spektakularnych wydarzeń, zarządzaniu międzynarodowymi projektami (np. Wrocław Global Forum 2010-2016, konferencja klimatyczna Climate-KIC, ceremonia wręczenia Europejskich Nagród Filmowych), współpracy z sektorem hotelowym i obiektami konferencyjno-kongresowymi.

W latach 2008-2012 ściśle współpracowała z UEFA przy organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej we Wrocławiu. Ma duże doświadczenie przy współpracy z instytucjami publicznymi, sektorem prywatnym jak również stowarzyszeniami międzynarodowymi.

W 2017 r. otrzymała nagrodę MP Power Awards za wieloletnie działania na rzecz rozwoju przemysłu spotkań w Polsce i promocję Wrocławia.

Źródło: mat. prasowe opr. ŁK