IT&CM Asia 2019 - THINK MICE tworzy grupę hosted buyers

przez Think MICE

W dniach 24-26 września br. odbędzie się kolejna edycja targów Incentive Travel & Conventions, Meetings Asia (IT&CMA) oraz Corporate Travel World (CTW) Asia-Pacific. W Bangkoku jak co roku nie zabraknie THINK MICE. Jesteśmy również organizatorem grupy hosted buyers na to wydarzenie.

IT&CMA to jedne z największych i najstarszych targów dedykowanych przemysłowi spotkań odbywających się w regionie Azji i Pacyfiku. Od 2004 r. połączone są z targami Corporate Travel World (CTW) Asia-Pacific, adresowanymi do osób, firm i instytucji, których działalność koncentruje się na kwestii organizacji podróży służbowych. W ubiegłorocznej edycji obu imprez wzięło udział ok. 900 wystawców reprezentujących 316 destynacji i firm świadczących usługi MICE oraz ponad 460 hosted buyersów z 45 krajów.

Podobnie jak w ostatnich latach THINK MICE objął imprezę patronatem medialnym, na miejscu będzie także dystrybuowane międzynarodowe, anglojęzyczne wydanie naszego magazynu. Po raz kolejny tworzymy również grupę hosted buyers na targi IT&CMA. Zakwalifikowani do programu uczestnicy mogą liczyć na zwrot kosztów podróży do Bangkoku (klasa ekonomiczna), zakwaterowanie w 4-gwiazkowym hotelu (4 noce), niezbędne transfery, wstęp na targi i na wszystkie wydarzenia im towarzyszące, a także udział w bezpłatnych wycieczkach po Bangkoku oraz w wyjazdach studyjnych (post-show tours) w specjalnych, promocyjnych cenach. Oferta adresowana jest do przedstawicieli agencji zajmujących się profesjonalną organizacją turystyki biznesowej oraz do osób zlecających tego typu projekty po stronie firm, korporacji i stowarzyszeń (każde zgłoszenie zostanie zweryfikowane, po pozytywnym przejściu tego procesu konieczna jest wpłata 300 USD na konto organizatora).    

Magazyn THINK MICE jest oficjalnym patronem medialnym IT&CMA oraz organizatorem grupy hosted buyers. Wszyscy zainteresowani wyjazdem do Tajlandii mogą zarejestrować się za pomocą specjalnego formularza dostępnego pod adresem:
https://ttgevents.eventsair.com/itcmactwapac2019/thinkmice/Site/Register

MK