THINK MICE tworzy grupę hosted buyers na The Meetings Show 2018

Pod koniec czerwca w centrum konferencyjno-wystawowym Olympia w Londynie odbędzie się szósta edycja The Meetings Show. 

Na targach każdego roku wystawiają się m.in. przedstawiciele biur convention, PCO, DMC, hotelarze, a także reprezentanci centrów kongresowych i konferencyjnych, agencji eventowych, incentive i firm podwykonawczych. THINK MICE organizuje grupę hosted buyers na to wydarzenie.

W ramach programu hosted buyers organizatorzy zapewniają przelot do i z Londynu w klasie ekonomicznej, zakwaterowanie w hotelu, wstęp na targi, transfery oraz udział w sesjach edukacyjnych i networkingowych a tagże wycieczki post tour: Belfast, Bristol lub Manchester. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w imprezie mogą zgłosić swoją kandydaturę wysyłając maila na adres hosted@thinkmice.pl


The Meetings Show uznawane są za największe targi poświęcone branży spotkań w Wielkiej Brytanii. Służą głównie nawiązywaniu kontaktów biznesowych z przedstawicielami tamtejszego rynku, chociaż na stoiskach pojawiają się także reprezentanci firm i agencji z innych krajów (z różnych części świata). Począwszy od tego roku impreza potrwa nie trzy, ale dwa dni (27-28 czerwca br.). Taką decyzję podjęli organizatorzy po konsultacjach przeprowadzonych z wystawcami, zwiedzającymi oraz hosted buyersami. Decyzja ma na celu zintensyfikowanie programu, a tym samym wpłynięcie na wygenerowanie lepszego ROI z udziału w targach.

MK