THINK MICE zaprasza na ACE of M.I.C.E. 2019

Jak zapowiadają organizatorzy targów ACE of M.I.C.E. w przyszłym roku impreza odświeży swoje oblicze. Towarzyszy jej hasło Connecting Dots, które ma sugerować jeszcze większe skupienie uwagi na działaniach networkingowych. THINK MICE jest jedynym w Polsce organizatorem grupy hosted buyers na tę imprezę.

Podczas trzech dni trwania targów poza tysiącami spotkań b2b, jakie będą odbywać się w hali wystawienniczej wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w bogatym programie wydarzeń towarzyszących, mających na celu pomóc im nawiązywać kontakty biznesowe w mniej oficjalnej atmosferze. Oprócz uroczystej gala dinner zaplanowano m.in. rejs po Bosforze oraz wieczorną imprezę integracyjną, czyli AMEzing Party.

Osoby, które chcą wybrać się do Stambułu i wziąć udział w ACE of M.I.C.E. mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres hosted@thinkmice.pl. THINK MICE po raz kolejny jest organizatorem grupy hosted buyers na targi oraz sprawuje nad nimi patronat medialny. W ramach programu uczestnikom oferowany jest przelot w obie strony w klasie ekonomicznej, zakwaterowanie w 4/5 gwiazdkowym hotelu, transfery, wstęp na targi, udział w większości wydarzeń towarzyszących i edukacyjnych, a także wejście do Hosted Buyer Lounge. Oferta skierowana jest do przedstawicieli firm specjalizujących się w organizacji podróży służbowych, agencji eventowych, incentive, PCO, DMC oraz PR-owych i reklamowych, jeżeli zajmują się one również organizacją eventów. Warunkiem koniecznym jest udokumentowanie swojej dotychczasowej działalności (2-3 lata) oraz zainteresowanie rynkiem tureckim.

Hosted Buyers: Osoby podejmujące w reprezentowanych przez siebie firmach lub stowarzyszeniach kluczowe decyzje dotyczące planowania, zamawiania i wydatków na usługi MICE oraz przedstawiciele agencji organizujący i planujący tego typu aktywności dla swoich klientów.

Targi ACE of M.I.C.E. odbędą się w dniach 20-22 lutego 2019 r. w Istanbul Congress Center (ICC). W ich tegorocznej edycji wzięło udział 169 wystawców oraz 617 hosted buyersów, którzy odbyli prawie 4 tys. rozmów biznesowych.

Zobacz więcej: ameistanbul.com

MK