Convene 2020 w Wilnie - THINK MICE tworzy grupę hosted buyers

przez Think MICE

W dniach 12-13 lutego lutego 2020r. w Wilnie odbędzie się ósma edycja targów CONVENE. THINK MICE po raz kolejny organizuje grupę hosted buyers na tę imprezę, jest również jej patronem medialnym.

Nadrzędnym celem CONVENE jest popularyzacja oferty MICE z krajów regionu północno-wschodniej Europy, ze szczególnym naciskiem na państwa bałtyckie. Poza firmami z Litwy, Łotwy i Estonii wystawiają się tam również reprezentanci agencji DMC, PCO, convention bureaux, hoteli i centrów konferencyjnych m.in. ze Skandynawii, Białorusi, Rosji, Ukrainy, a także z Polski. Ubiegłoroczna edycja targów przyciągnęła ponad tysiąc uczestników, w tym 165 hosted buyersów z 30 krajów oraz ponad 80 wystawców z regionu. W sumie odbyli oni ok. 2,6 tys. rozmów biznesowych. Poza rozmowami na hali targowej zaproszeni goście mieli okazję wziąć udział w bogatym programie sesji edukacyjnych oraz szeregu wydarzeń towarzyszących, takich jak koktajle networkingowe, uroczyste kolacje oraz wyjazdy post tourowe.

Za organizację CONVENE odpowiedzialna jest oficjalna agencja rozwoju biznesu i turystyki w Wilnie – Go Vilnius. W związku z coraz większym zainteresowaniem targami oraz rosnącą liczbą zawieranych umów pomiędzy sektorem publicznym i prywatnym instytucja po raz pierwszy nawiązała współpracę z zewnętrznym podmiotem – firmą Baltic Travel Group, która została oficjalnym PCO imprezy. Zabieg ma pozwolić na unowocześnienie CONVENE (ich formuła od samego początku nie uległa zmianie) i sprawienie, aby stały się jeszcze bardziej atrakcyjne dla uczestników, a przy tym efektywniejsze biznesowo.

W ramach programu hosted buyers zakwalifikowane osoby mogą liczyć na sfinansowanie przelotu do Wilna w obie strony w klasie ekonomicznej, zakwaterowanie w hotelu (ze śniadaniem), transfery, wstęp na targi i do strefy Hosted Buyer Lounge, udział w wydarzeniach towarzyszących (m.in. welcome reception, gala dinner) i sesjach edukacyjnych, a także możliwość wyjazdu na jeden z post tourów.

Osoby zainteresowane udziałem w tworzonej przez nas grupie zapraszamy do rejestracji  >> Hosted Buyer registration
Group code: Think MICE

Zobacz więcej: www.convene.lt

MK