Convene 2019 w Wilnie - THINK MICE tworzy grupę hosted buyers

W dniach 13-14 lutego lutego 2019 r. w Wilnie (Centrum Targowo-Kongresowe LITEXPO) odbędzie się siódma edycja targów CONVENE. THINK MICE po raz kolejny organizuje grupę hosted buyers na tę imprezę, jest również jej patronem medialnym.

Celem CONVENE jest popularyzacja oferty MICE z krajów regionu północno-wschodniej Europy, ze szczególnym naciskiem na państwa bałtyckie. Poza firmami z Litwy, Łotwy i Estonii wystawiają się tam również reprezentanci agencji DMC, PCO, convention bureaux, hoteli i centrów konferencyjnych ze Skandynawii, Białorusi, Rosji, Ukrainy, a także z Polski. Ubiegłoroczna edycja targów przyciągnęła 86 wystawców i ponad 165 hosted buyersów z 30 krajów. Poza rozmowami na hali targowej zaproszeni goście mieli okazję wziąć udział w bogatym programie sesji edukacyjnych oraz szeregu wydarzeń towarzyszących, takich jak koktajle networkingowe, uroczyste kolacje oraz wyjazdy post tourowe. Za przygotowanie wydarzenia odpowiedzialne jest Vilnius Convention Bureau.

W ramach programu hosted buyers zakwalifikowane osoby mogą liczyć na sfinansowanie przelotu do Wilna w obie strony w klasie ekonomicznej, zakwaterowanie w hotelu (ze śniadaniem), transfery, wstęp na targi i do strefy Hosted Buyer Lounge, udział w wydarzeniach towarzyszących (m.in. welcome reception, gala dinner) i sesjach edukacyjnych, a także możliwość wyjazdu na jeden z post tourów.

Osoby zainteresowane udziałem w tworzonej przez nas grupie zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres hosted@thinkmice.pl

Zobacz więcej: www.convene.lt

MK