Fot. THINK MICE

Business Mixer KAE: o zespołach i dla szerszej publiczności

przez Think MICE

Komunikatywny i zdeterminowany Juan, doświadczony i delegujący obowiązki Sancho oraz merytoryczny Pedro – takie trzy typy event managerów zaprezentowano podczas ostatniego Business Mixera KAE („One team, one dream! Jak skutecznie zarządzać zespołem eventowym”).

Prowadzący spotkanie – Bartosz Bieszyński, prezes zarządu Walk Events i Andrzej Śmiech, trener, doradca personalny oraz partner zarządzający w Śmiech & Partners ukazali zalety każdego z nich, ale i pewne istotne wady, które mogą okazać się niebezpieczne dla prowadzonych przez nich projektów. Zwieńczeniem dyskusji było znalezienie sposobów na efektywną komunikację z różnymi typami eventowych osobowości, z którymi osoby pracujące w agencjach i zarządzające zespołami mają do czynienia na co dzień.

Organizatorem spotkania, które odbyło się 8 marca w The Heart Warsaw (Warsaw Spire), był Klub Agencji Eventowych KAE, a jego gospodarzem agencja Walk Events. Wzięło w nim udział blisko 60 osób – przedstawicieli branży eventowej, działów marketingu firm i korporacji oraz mediów. Dotychczasowa formuła cyklu Business Mixer zakładała, że uczestnikami tych spotkań mogą być wyłącznie przedstawiciele agencji zrzeszonych w KAE oraz ich goście. Począwszy od tego roku zostało to zmienione, dzięki czemu impreza stała się wydarzeniem otwartym. 

MK

 

 

 

 

Leave your comments

Comments

  • No comments found