ROOTS partnerem PR National Disco Champs 2018

przez Think MICE

National Disco Champs 2018 to wydarzenie, którego celem jest wyłonienie reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy i Świata IDO 2018 oraz popularyzacja tańca wśród Polaków. Za komunikację marketingową eventu odpowiada agencja ROOTS, która prowadzi biuro prasowe turnieju, a także zajmuje się pozyskiwaniem partnerów i sponsorów.

Mistrzostwa Europy i Świata IDO 2018 to impreza, której patronem honorowym jest Polska Federacja Tańca. Organizatorami NDC 2018 jest nowy duet na rynku eventów multimedialnych LOOCAS DANCE CENTER & DELORD, dla których produkcja tego ogólnopolskiego wydarzenia jest początkiem drogi do organizacji Mistrzostw Europy IDO w Polsce w 2020 roku. 

National Disco Champs 2018 to krajowe mistrzostwa International Dance Organization z eliminacjami do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata IDO, które odbędą się 10 i 11 marca w Warszawie, w Hali Gier Akademii Wychowania Fizycznego. Impreza dedykowana jest wszystkim tancerzom disco dance, disco freestyle i disco show w kategoriach solo, duety, mini-formacje i formacje. Uczestnikami wydarzenia będzie ponad 1600 tancerzy w wieku od 3 do ok. 40 lat, a także liczna, rotująca publiczność, złożona z rodziców, trenerów, fanów tańca oraz gości partnerów NDC 2018. W ramach wydarzenia odbędą się atrakcje towarzyszące, w tym specjalna niespodzianka dla wszystkich uczestników i gości eventu.

– W dobie uciech elektronicznych, propagowanie wszelkiej aktywności fizycznej jest bardzo istotne, dlatego postanowiliśmy wesprzeć wydarzenie od strony komunikacji i promocji. Zachęcamy marki chętne do udziału w National Disco Champs 2018, aby dołączały się do eventu, fundowały nagrody, wspierały organizację atrakcji. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, a firmom partnerskim bezpośredni kontakt z kilkoma tysiącami osób podczas samej imprezy oraz kolejnymi tysiącami odbiorców online, którzy śledzą fanpejdże klubów, profile tancerzy na Fb i Instagramie oraz relacje z wydarzenia w kanałach komunikacji NDC 2018. Sukces organizacyjny tego turnieju przełoży się na uznanie IDO i, mamy nadzieję, powierzenie organizacji przyszłych Mistrzostw Europy IDO 2020 właśnie Polsce – mówi Anna Rogowiecka, partner agencji ROOTS. 

Kontakt dla marketerów zainteresowanych udziałem w wydarzeniu: 
Anna Rogowiecka, ROOTS, anna.rogowiecka@roots.pl; tel.: 605 444 455

Fanpage NDC 2018: https://www.facebook.com/discochamps/ 
Fanpage Polskiej Federacji Tańca: https://www.facebook.com/PolskaFederacjaTanca/ 
Instagram NDC 2018: https://www.instagram.com/discochamps/ 
Teledysk: https://www.facebook.com/discochamps/videos/749551421902223/ 

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos

Leave your comments

Comments

  • No comments found