Fot. Materiały prasowe

Raffles Europejski Warsaw kompletuje zespół

przez Think MICE

Otwarcie Raffles Hotels & Resort zaplanowane jest na początek tego roku. Zatrudnienie znajdzie w nim 200 osób.

– Uczymy naszych współpracowników okazywania dogłębnego zrozumienia i wyprzedzania potrzeb naszych gości, dzięki czemu mogą dostarczyć im niezapomnianych wspomnień – opowiada  Thomas Guss, dyrektor generalny Raffles Europejski Warsaw. – Tworzymy pozytywne środowisko pracy, w którym nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy z naszych kolegów i koleżanek może rozwinąć swój potencjał. Umiejętność zbudowania relacji z gościem to podstawa dla spełnienia obietnicy jaką niesie Raffles – dodaje. 

– Wizją Raffles Europejski Warsaw jest stworzenie zespołu, który wiernie odda ducha marki. Chcemy współpracować z osobami, które autentycznie pragną zostać częścią tego unikalnego i ekscytującego projektu – mówi Jolanta Neumann, dyrektor ds. personalnych w Raffles Europejski Warsaw. – Pracownicy Raffles, opiekując się naszymi gośćmi i partnerami biznesowymi, cechują się poczuciem odpowiedzialności i misji, którą wypełniają. Pomaga im w tym jedyna w swoim rodzaju kultura pracy obecna w Raffles Hotels & Resorts. Jako pracodawca, wspieramy rozwój naszych utalentowanych pracowników oraz tworzymy indywidualne ścieżki rozwoju zawodowego w ramach naszego hotelu, jak i całej sieci.

Raffles Hotels & Resorts to luksusowa marka, która rozpoczęła swoją działalność w 1887 r., otwierając photel Raffles w Singapurze. Obecnie Raffles Hotels & Resorts w swojej kolekcji posiada dwanaście obiektów, między innymi w Paryżu, Stambule i na Seszelach. Kolejne otwarcia planuje między innymi w Londynie czy w Dżedda. Należy do Grupy AccorHotels, światowego lidera w sektorze podróży, posiadającego w ofercie 4300 hoteli, kurortów i rezydencji oraz ponad 3000 prywatnych domów na całym świecie.

Raffles Europejski Warsaw, dawniej Hotel Europejski, rozpoczął swoją działalność w 1857 r. i przez dziesięciolecia był jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Europie. Dziś symbol XIX i XX-wiecznej Warszawy powraca do czasów świetności otwierając drzwi hotelowe pod marką Raffles Hotels & Resorts. Będzie jednym z trzech, po Paryżu i Istambule, hoteli słynnej sieci Raffles Hotels & Resorts w Europie. Hotel oferować będzie 106 pokoi i apartamentów, w których wyeksponowano oryginalne elementy wystroju. Do dyspozycji gości oddanych zostanie 106 luksusowych pokoi i apartamentów, restauracja Europejski Grill, legendarny Long Bar, cukiernia Lourse Warszawa, Humidor oraz Raffles Spa.

Grupa Raffles Hotels & Resorts jest znana doceniana na całym świecie, czego dowodem są liczne nagrody zdobyte przez grupę, w tym prestiżowego magazynu Condé Nast Traveler, World Travel Awards oraz wyróżnienia portalu TripAdvisor w kategorii najlepszy hotel oraz najbardziej przyjazne miejsce na świecie dla podróżujących.

Według raportu organizacji Great Place to Work z 2017 roku Grupa AccorHotels, do której należy Raffles Europejski Warsaw, znalazła się w pierwszej piętnastce Najlepszych Miejsc Pracy na Świecie. Raffles Hotels & Resorts to miejsce dla osób, które poszukują mentora oferującego możliwość zbudowania kariery na skalę międzynarodową.

Źródło: informacja prasowa, oprac. kos

Leave your comments

Comments

  • No comments found