Fot. Materiały prasowe

SITE Poland: opracowano plan działania na 2018 r.

przez Think MICE

W grudniu odbyły się dwa robocze posiedzenia nowej Rady Dyrektorów stowarzyszenia SITE Poland. Jej członkowie dyskutowali o celach i planach organizacji na nadchodzący rok.

Władze SITE Poland zamierzają zachęcić swoich członków do działania w ramach podzespołów, które zajmą się istotnymi sprawami dotyczącymi incentive travel w Polsce. Stowarzyszenie skupia przedstawicieli kilku kluczowych obszarów branży takich jak: agencje incentive travel i DMC, firmy reprezentujące partnerów zagranicznych, piloci i przewodnicy, hotele i linie lotnicze oraz lokalne biura promocji. Strategia ma przełożyć się więc na większe zaangażowanie i rozwój wszystkich segmentów lokalnego przemysłu spotkań. Jednocześnie celem SITE Poland ma być tworzenie pozytywnego wizerunku Polski jako rynku dostawców i odbiorców usług MICE na całym świecie. – Branża MICE w Polsce na tle Europy jest silna, świetnie zorganizowana i nacechowana naszą rodzimą fantazją. Chciałbym, aby SITE Poland tworzył ten pozytywny wizerunek Polski za granicą – powiedział Cezary Wilemajtys, prezes nowej Rady Dyrektorów.

Pierwszym ważnym wydarzeniem, w którym wezmą udział członkowie Rady Dyrektorów SITE Poland będzie międzynarodowa konferencja SITE + MPI Global Forum, która odbędzie się w Rzymie w dniach 12-14 stycznia. – Nasza czteroosobowa delegacja (…) zaczyna pierwsze aktywne działania od Forum w Rzymie. To świetna okazja, aby postawić pierwsze kroki na drodze w realizacji naszych ambitnych planów – dodał Cezary Wilemajtys.

SITE Poland jest polskim oddziałem międzynarodowego stowarzyszenia SITE Global, skupiającego profesjonalistów z branży incentive travel.

Skład nowej Rady Dyrektorów SITE Poland:
Prezes: Cezary Wilemajtys, prezes United Partners
Grażyna Grot-Duziak, regionalny dyrektor MICE Weco-Travel
Jarosław Hulboj, MICE & Leisure Travel Department director
Małgorzata Hulewicz, event manager, Mazurkas Travel Poland
Katarzyna Kałuża-Nawrot, dyrektor ds. rozwoju, Travel Bidder
Monika Wąs, właścicielka, MICEadvice Poland

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

Leave your comments

Comments

  • No comments found