Fot. fotolia

Wyjedź na targi do Wilna i Stambułu z THINK MICE

przez Think MICE

Przypominamy o trwającej rejestracji na targi CONVENE w Wilnie oraz ACE of M.I.C.E. Exhibition w Stambule. Osoby zainteresowane udziałem w tych imprezach mogą zgłaszać swoje kandydatury wysyłając maila na adres hosted@thinkmice.pl

Programy skierowane są do profesjonalnych organizatorów konferencji, kongresów, podróży służbowych i incentive, a także do korporacyjnych i stowarzyszeniowych zleceniodawców tego typu wydarzeń. Po pozytywnym przejściu procesu weryfikacyjnego organizatorzy targów CONVENE zapewniają przelot do i z Wilna w klasie ekonomicznej, zakwaterowanie w hotelu (ze śniadaniem), niezbędne transfery, wstęp na targi (oraz do strefy Hosted Buyer Lounge), udział w imprezach edukacyjnych oraz networkingowych im towarzyszących, a także możliwość wzięcia udziału w wyjazdach post tourowych. Podobnie w ramach programu towarzyszącego targom ACE of M.I.C.E. Exhibition uczestnikom oferowany jest przelot w obie strony w klasie ekonomicznej, zakwaterowanie w 4/5 gwiazdkowym hotelu, transfery, wstęp na targi, udział w większości wydarzeń im towarzyszących (w tym w spotkaniach networkingowych oraz wycieczkach po Stambule), a także wejście do Hosted Buyer Lounge.  

Targi CONVENE odbędą się w dniach 14-15 lutego 2018 r., zaś ACE of M.I.C.E. Exhibition tydzień później – od 21 do 23 lutego. 

mk

 

Leave your comments

Comments

  • No comments found