THINK MICE tworzy grupę hosted buyers na targi ACE of M.I.C.E. Exhibition w Stambule

przez Think MICE

W dniach 21-23 lutego 2018 r. w Stambule (Istanbul Congress Center) odbędzie się kolejna edycja targów ACE of M.I.C.E. Exhibition. Osoby zainteresowane udziałem w tej imprezie mogą zgłaszać się do nas, ponieważ THINK MICE jest organizatorem grupy hosted buyers na targi.

W ramach programu uczestnikom oferowany jest przelot w obie strony w klasie ekonomicznej, zakwaterowanie w 4/5 gwiazdkowym hotelu, transfery, wstęp na targi, udział w większości wydarzeń towarzyszących (w tym w spotkaniach networkingowych oraz wycieczkach po Stambule), a także wejście do Hosted Buyer Lounge. Program skierowany jest do przedstawicieli firm specjalizujących się w organizacji podróży służbowych, agencji eventowych, incentive, PCO, DMC oraz PR-owych i reklamowych, jeżeli zajmują się one również organizacją eventów. Warunkiem koniecznym jest udokumentowanie swojej dotychczasowej działalności (2-3 lata) oraz zainteresowanie rynkiem tureckim, w tym plany dotyczące przygotowania tam programów dla grup. 

Osoby zainteresowane udziałem w tworzonej przez nas grupie zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres hosted@thinkmice.pl.


FOT. Beyoğlu Gezisi/Beyoglu Tour 2017

Targi ACE of M.I.C.E Exhibition są największym wydarzeniem poświęconym branży MICE w Turcji. Ich pierwsza edycja odbyła się w 2014 r. Mimo że impreza jest stosunkowo młoda, z roku na rok przyciąga coraz więcej gości. W tym roku zgromadziła ponad 15 tys. zwiedzających, którzy spotkali się z ok. 220 wystawcami. Wśród firm posiadających swoje stoiska obecne są podmioty reprezentujące różne gałęzie przemysłu spotkań. Poza agencjami zajmującymi się organizacją eventów i wyjazdów incentive, biurami convention, DMC i PCO, znaleźć można tam reprezentantów m.in. obiektów hotelowych i konferencyjnych oraz podwykonawców (scenografie, multimedia, przedsiębiorstwa transportowe, systemy rejestracyjne, aplikacje mobilne etc.). Większość z nich stanowią przedstawiciele rynku tureckiego, ale nie brakuje także gości z zagranicy.

 

mk

Leave your comments

Comments

  • No comments found