Fot. Materiały prasowe

THINK MICE Fam Trip: Organizatorzy incentive z wizytą w Szybeniku

przez Think MICE

Czy da się czymś jeszcze zaskoczyć szefowe i szefów polskich agencji incentive? Jak się okazuje – jest to możliwe, co najlepiej pokazał zorganizowany przez THINK MICE we współpracy z grupą Amadria Park i agencją Public Dialog wyjazd do chorwackiego Szybenika.

Firmowany przez THINK MICE branżowy wyjazd studyjny do Szybenika (odbywający się w dniach 23-26 czerwca) miał na celu zaprezentowanie polskim organizatorom incentive tej nieoczywistej jak na Chorwację destynacji, która ma jednak sporo do zaoferowania. Bogactwo naturalne (w tym położone w pobliżu liczne parki narodowe), nadmorskie krajobrazy, piękne plaże, a do tego masa zabytków i historycznych atrakcji (w tym dwa obiekty wpisane na listę UNESCO: Katedra św. Jakuba oraz twierdza św. Mikołaja) sprawiają, że miasto i jego najbliższa okolica stanowią niezwykle ciekawą i atrakcyjną alternatywę dla najbardziej popularnych miejsc w Chorwacji. Do tego należy jeszcze dodać rozbudowaną infrastrukturę hoteli i eventowych venues oferowaną tam przez grupę Amadria Park, która umożliwia sprawną organizację wydarzeń MICE praktycznie każdego typu.

– Jestem przekonana że dzięki naszemu fam tripowi nieoczywisty i nieodkryty Szybenik na stałe znajdzie się na mapie pożądanych kierunków incentive. Zwłaszcza jeżeli dodamy do tego łatwy i szybki dojazd, świetne przełożenie cen na jakość świadczonych tam przez Amadria Park usług oraz fakt, że należące do grupy obiekty mogą pomieścić ponad 1 tys. osób. W konsekwencji wyrasta poważny konkurent dla innych venues, nawet tych zlokalizowanych w bardziej popularnych destynacjach – powiedziała Anna Łukasik, CEO THINK MICE.

Wśród żywiołów
W programie podróży – poza przybliżeniem potencjału grupy Amadria Park – nie mogło zabraknąć zwiedzania samego Szybenika i jego okolic, a przede wszystkim szeregu dodatkowych atrakcji – zarówno kulturalnych, sportowych, jak i team buildingowych. Wszystkie one stanowiły doskonałą inspirację do budowania tam ciekawych programów dla grup. – Organizatorzy zadbali o pokazanie potencjału regionu środkowej Dalmacji. Nurkowanie z pełnym oprzyrządowaniem pod okiem wykwalifikowanej kadry, wyprawa quadami połączona z ziplinem, wyjątkowy rejs do Parku Narodowego Krka czy zwiedzanie miasta Szybenik. A wszystko to okraszone kuchnią chorwacką w najlepszym wydaniu – skomentowała Aleksandra Zawistowska, incentive business partner w KEYSOLUTION.PL. W podobnym tonie wypowiadała się Nina Makowiecka, incentive department manager w agencji New Poland. – To był świetny, dobrze zaplanowany czas z licznymi atrakcjami dopasowanymi pod kątem grup MICE. Piękne okolice miasteczka Szybenik, fantastyczne krajobrazy Parku Narodowego Krka, doskonała lokalna kuchnia i profesjonalna obsługa sprawiły, że z pewnością będziemy odwiedzać to miejsce z naszymi grupami. Osobiście wysłałam już pierwsze zapytanie, mam nadzieję, że się zrealizuje – mówiła Nina Makowiecka.

Uczestnicy mieli do czynienia z czterema żywiołami – wodą, powietrzem, ziemią i ogniem, przy czym ten ostatni był dziełem ich samych. To właśnie dzięki energii i entuzjazmowi zaproszonych na fam trip osób udało się stworzyć niepowtarzalną atmosferę i klimat tego wyjazdu. – Pragnę wyrazić gorące podziękowania za perfekcyjną organizację i fantastyczną atmosferę. Już przeszkoliłem swój zespół, by poważnie brał pod uwagę Szybenik, jako nasz produkt ofertowy – powiedział Radosław Rapior, partner w BCT Incentive. – Miejsce, ludzie, czas – na pewno warto było wybrać się do Szybenika i doświadczyć wprost tego, co oferujemy naszym klientom – dodał Wojciech Zulski, co-owner United Target.

Oferta i know-how
Amadria Park w Szybeniku posiada pięć hoteli (Amadria Park Hotel Ivan, Amadria Park Beach Hotel Jure, Amadria Park Kids Hotel Andrija, Amadria Park Family Hotel Jakov oraz Amadria Park Beach Hotel Niko), z których każdy ma własną plażę. W resortach znajdują się też parki i ogrody, nie brakuje oczywiście beach barów oraz basenów. Największą oferowaną przez grupę przestrzenią MICE jest otwarte w maju 2017 roku, wielokrotnie nagradzane trzypoziomowe Convention Centre Šibenik, mogące pomieścić do 1,5 tys. osób w jednej sali, co czyni go numerem jeden w regionie Adriatyku. Godnym uwagi miejscem jest również położone nad samym morzem Mediterranean Conference Experience. Tę konferencyjno-eventową przestrzeń o powierzchni 1,1 tys. mkw. utrzymano w klimacie – jak sama nazwa wskazuje – śródziemnomorskiej osady. Poza tym Amadria Park posiada tzw. specjalne venues, w których z powodzeniem można przygotować ciekawy event. Mowa o dalmatyńskiej wiosce etno (Dalmatian Ethno Village) oraz En Vogue Beach Club, czyli luksusowym nadmorskim klubie o powierzchni ok. 3 tys. mkw. – Szybenik i Amadria Park to bardzo miłe zaskoczenie. Grupa daje szerokie możliwości dla rynku MICE, niezależnie czy realizujemy wyjazd typu incentive dla mniejszej liczby uczestników czy dużą konferencję nawet dla tysiąca osób. Dla mnie najważniejsza okazała się gościnność i elastyczność zespołu odpowiadającego za organizację tam wydarzeń. Jeżeli dołożymy do tego możliwości aktywnego spędzania czasu, jakie daje cały region, to mamy połączenie idealne. Gorąco polecam – podsumował Dariusz Epelbaum, CEO i prezes zarządu Work and Fun.

Więcej informacji na temat możliwości grupy Amadria Park w Szybeniku, a także szczegółowy opis tej destynacji znaleźć można w dziale THINK VENUE, opublikowanym w czerwcowym wydaniu THINK MICE.

MK 

>> ZOBACZ GALERIĘ